آتش سوزی گسترده مجتمع تجاری طوبی در کوهک تهران

آتش سوزی گسترده مجتمع تجاری طوبی در کوهک تهران
آتش سوزی گسترده در یک مجتمع تجاری طوبی در کوهک تهران - A massive fire in Touba commercial complex آتش سوزی گسترده در یک مجتمع تجاری طوبی در کوهک تهران - A massive fire in Touba commercial complex

به گزارش آسمونی : سید جلال ملکی درباره این حادثه اظهار کرد: حوالی ساعت 24 دقیقه بامداد امروز آتش‌سوزی گسترده از سوی شهروندان به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که در پی آن 7 ایستگاه آتش نشانی به همراه پنج نردبان و بالابر به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک مجتمع بزرگ با پنج طبقه تجاری و 10 طبقه اداری بود گفت: آتش‌نشانان در مدت زمان 4 دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که آتش به سرعت در حال گسترش است. حریق، مغازه‌هایی در طبقه چهارم و یک رستوران را در طبقه پنجم این ساختمان در بر گرفته بود و به سرعت از راه نمای کامپوزیت این ساختمان در حال سرایت به طبقات دیگر و ضلع جنوبی و شرقی بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به وجود یک برج در مجاورت این مجتمع نیز اشاره کرد و افزود: برای ایمن‌سازی‌های بیشتر ساکنان این برج نیز از محل تخلیه شدند.

ملکی ادامه داد: نیرو ها به سرعت به داخل ساختمان نفوذ کردند و از گسترش آتش سوزی جلوگیری کردند. پس از کنترل آتش نیز محل ایمن‌سازی و لکه گیری شد و این مجتمع را به مقصد ایستگاه‌های خود را ترک کردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، این حادثه مصدوم نداشت.

ثبت نظر درباره «آتش سوزی گسترده مجتمع تجاری طوبی در کوهک تهران»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید