سازمان حمایت وعده داد : کاهش قیمت سیب‌زمینی تا 15 روز دیگر

سازمان حمایت وعده داد : کاهش قیمت سیب‌زمینی تا 15 روز دیگر
کاهش قیمت سیب‌زمینی تا 15 روز دیگر - Decrease the price of potatoes in 15 days کاهش قیمت سیب‌زمینی تا 15 روز دیگر - Decrease the price of potatoes in 15 days

به گزارش آسمونی : عباس تابش تاکید کرد: با این مصوبه که لازم الاجراست، انتظار داریم بخش تولید این اقلام، شرایط بهتری داشته باشند و به لحاظ تولید و عرضه در بازار مشکلی نداشته باشند.

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان افزود: قیمت نهایی مرغ بر اساس پیشنهاد وزارت کشاورزی و طبق نظر ستاد تنظیم بازار 12 هزار و 900 تومان اعلام شده که بر همین مبنا قیمت مرغ زنده نیز 8550 تومان تعیین شده است.

وی با اشاره به دریافت گزارش تخلف گرانفروشی در عرضه مرغ و تخم‌مرغ در سطح بازار، گفت: باتوجه به مصوبه موجود در صورت احراز تخلف، بازرسان سازمان حمایت گزارش تخلف مربوطه را تنظیم و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال خواهند کرد.

تابش تصریح کرد: واحدهای عرضه مکلفند فاکتور خرید و فروش خود را جهت رسیدگی دقیق‌تر به بازرسان ارائه کنند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: همه کشتارگاه‌ها مکلف هستند قیمت 12 هزار و 900 تومانی مرغ را روی بسته‌بندی‌های انجام شده اعمال کنند و در صورت اقدام غیر از این، با آنها برخورد قانونی لازم انجام خواهد گرفت.

طبق اعلام شاتا، وی در مورد نوسانات قیمتی سیب زمینی در سطح بازار با اشاره به تصمیمات ستاد تنظیم بازار، اظهار کرد: سیاست اعمال عوارض صادرات سیب زمینی در دستور کار است.

تابش گفت: بر اساس آمار تولید ارائه شده از سوی وزارت جهاد کشاورزی و طی برداشت‌های این محصول کشاورزی در 15 روز آینده، قیمت سیب زمینی متعادل خواهد شد.

ثبت نظر درباره «سازمان حمایت وعده داد : کاهش قیمت سیب‌زمینی تا 15 روز دیگر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید