نینتندو سوییچ جدیدی سال جاری معرفی نمی شود

نینتندو سوییچ جدیدی سال جاری معرفی نمی شود

شرکت ژاپنی نینتندو یکی از بزرگان صنعت گیم بوده که هر سال به معرفی بازیهای جدیدی برای کنسول های خود می پردازد و در این بین هر چند سال نیز شاهد رونمایی کنسول نسل جدیدی توسط نینتندو هستیم.

به گزارش وب سایت آسمونی، نینتندو سوییچ یکی از کنسول های بازی محبوب می باشد که به خوبی توانسته است که انتظار سازندگان را برآورده کند. این کنسول به قدری محبوبیت پیدا کرده است که در زمینه فروش در رقابت با کسنول های ایکس باکس مایکروسافت و پلی استیشن سونی بسیار موفق عمل کرده و توانسته که لقب پرفروش ترین کنسل ماه های اخیر را به خودش اختصاص دهد. این آمار فروش به اندازه ای جذاب شده که اخیرا کارشناسان سخن از تولید دو نسخه جدید نینتندو سوییچ به میان آورده اند. شایعات موجود حکایت از این داشت که احتمالا نینتندو از دو نسخه لایت و ارتقاع یافته از کنسول بازی محبوب خود رونمایی کند. اگر چه این حرف ها تنها در حد شایعه عدی محسوب می شد، روز گذشته این شرکت ژاپنی از نسخه ای کوچک تر با عنوان نینتندو سوئیچ لایت پرده برداری کرد که دارای قیمت 199.99 دلاری است.

با به حقیقت پیوستن فرضیه ساخت نسخه ارزان تر و کوچک تر از نینتندو سوئیچ، انتظارها برای ساخت نسخه ارتقا یافته نیز بالاتر رفت. اما مدیر ارشد شعبه آمریکای شرکت نینتندو، آقای داگ بوزر با انجام مصاحبه ای با وب سایت CNET آب پاکی را بر روی دست مشتاقان این کنسول ریخت و اعلام کرد که نینتندو سوئیچ لایت تنها مدل عرضه شده در سال جاری میلادی بوده و کاربران منتظر هیچ نسخه جدیدی از آن نباشند. به این ترتیب هرگونه احتمال عرضه مدل ارتقا یافته از کنسول فعلی یا ارائه مدلی دیگر از ان حداقل تا پایان سال 2019 به صورت رسمی تکذیب شد.

سال جاری منتشر سوییچ جدید نباشید

البته که آقای بوزر تنها ارائه نسخه ای دیگر از کنسول بازی نینتندو سوییچ را برای امسال تکذیب کرد، پس به هیچ وجه شایعات موجود به صورت کلی تکذیب یا تایید نشد. به همین دلیل احتمال این وجود دارد که همین لحظه نیز این شرکت در حال توسعه کنسول های احتمالی باشد، فقط زمان ارائه آن را مشخص نکرده است. از طرفی با توجه به این که مایکروسافت در تعطیلات 2020 از کنسول ایکس باکس اسکارلت رونمایی خواهد کرد، به نظر می رسد که شرکت های نینتندو و سونی نیز به دلایل تجاری از نسل جدید کنسول های خود رونمایی کنند.

با این حال کاربران علاقه منند می توانند از تاریخ 29 شهریور به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده کنسول بازی نینتندو سوئیچ لایت را در رنگ های زرد، خاکستری و فیروزه ای با قیمت 199.99 دلار سفارش داده و خریداری کنند. البته که کما فی السابق نسخه استاندارد این محصول با قیمت 299.99 دلار به فروش رسیده و امکان خریداری شدن را دارد. شرکت ژاپنی نینتندو اعلام کرده است که نسخه ای با تولید محدود را در حال آماده کردن است که از تاریخ 17 آبان می تواند به دست کاربران برسد.

ثبت نظر درباره «نینتندو سوییچ جدیدی سال جاری معرفی نمی شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید