ابراز تعجب روسیه از درخواست آمریکا در شورای حکام

ابراز تعجب روسیه از درخواست آمریکا در شورای حکام
ابراز تعجب روسیه از درخواست آمریکا در شورای حکام - Russia's surprise of the US appeal to the Board of Governors ابراز تعجب روسیه از درخواست آمریکا در شورای حکام - Russia's surprise of the US appeal to the Board of Governors

به گزارش آسمونی:به نقل از اسپوتنیک، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی با اشاره به درخواست آمریکا برای برگزاری نشست ویژه شورای حکام آژانس در خصوص ایران، روابط بین‌المللی را سرشار از شگفتی‌ها دانست.

اولیانوف در حساب توئیتری خود نوشت: نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی: روابط بین‌المللی سرشار از شگفتی‌هایی است که با عقل سلیم جور در نمی‌آیند. آمریکا از برجام خارج شده و در تلاش است بر خلاف قوانین بین‌المللی آن را کاملاً تخریب کند.

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در ادامه می‌افزاید: حالا این آمریکا است که امروز خواستار نشست شورای حکام آژانس شده تا ایران را بابت انحراف‌های جزئی از مفاد فرعی برجام سرزنش کند.

​لازم به ذکر است که جکی ولکات، نماینده آمریکا در سازمان‌های بین‌المللی امروز جمعه خواستار برگزاری نشست ویژه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای بحث درباره برنامه هسته‌ای ایران شد.

ثبت نظر درباره «ابراز تعجب روسیه از درخواست آمریکا در شورای حکام»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید