رونمایی انویدیا از سری کارت های RTX SUPER

رونمایی انویدیا از سری کارت های RTX SUPER

شرکت انویدیا به تازگی سری جدیدی از کارت های گرافیکی خود را به نام سری RTX Super رونمایی کرده که در مقایسه با مدل های قبل قدرت پردازشی بالایی داشته و به عنوان مدل‌های قدرتمند شناخته می شوند.

به گزارش وب سایت آسمونی، انویدیا به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده کارت های گرافیک همواره نشان داده است که برابر با تکنولوژی های روز حرکت کرده و با ارائه تجهیزات قدرتمند و پیشرفته دست گیمرها را باز می گذارد. از این رو راین شرکت از کارهای گرافیک دسکتاپ سری RTX Super رونمایی کرد. این خانواده از کارت های گرافیک این شرکت هم اکنون دارای سه عضو با نام های RTX SUPER 2070 ،RTX SUPER 2060 و RTX SUPER 2080 است که به نوعی نسل بهبود یافته کارت گرافیت های سری RTX محسوب می شوند. اما برگه برنده انویدیا می تواند این موضوع باشد که کارت گرافیک های جدید که با عملکرد بالاتری روبرو هستند با قیمت یکسان مدل های گذشته ارائه خواهند شد.

RTX SUPER 2060 در مقایسه با نسل قبلی خودش حدود 22 درصد قدرت بیشتری داشته و فریم ریت آن در بازی ها با بهبود 15 درصد نسبت به قبل همراه است. اما جالب است بدانید که انویدیا ادعا می کند، این  مدل از کارت های گرافیکش از نظر سرعت نسبت به GTX 1080 نیز بالاتر می باشد. گفتنی است که این محصول دارای 8 گیگابایت حافظه اختصاصی بوده و علاقه مندان به تهیه کردن آن می تونند از تاریخ 9 جولای 2019 به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و با پرداخت 399 دلار آن را بدست آورند.

سری کارت های RTX SUPER قدرتمندتر از همیشه

RTX SUPER 2070 در مقایسه با نسل قبلی خودش حدود 24 درصد قدرت بیشتری داشته و فریم ریت آن در بازی ها با بهبود 14 درصد نسبت به قبل همراه است. این مدل را می توان درحال حاظر نسخه متوسط این خانواده آر تی ایکس سوپر دانست که عملکرد بالایی را از خودش ارائه می کند.. گفتنی است که این محصول دارای 8 گیگابایت حافظه اختصاصی بوده و علاقه مندان به تهیه کردن آن می تونند از تاریخ 9 جولای 2019 به فروشگاه های معتبر مراجعه کرده و با پرداخت 499 دلار آن را بدست آورند.

RTX SUPER 2080، همانطور که انتظار می رود قدرتمندترین کارت گرافین این خانواده محسوب شده و باید بدانید که سرعت پردازش این محصول نسبت به گذشته بهبود یافته از 14 گیگابیت بر ثانیه به 15.5 گیگابیت بر ثانیه رسیده است. اما جالب است بدانید که انویدیا ادعا می کند، این  مدل از کارت های گرافیکش از نظر سرعت نسبت به Titan X نیز بالاتر می باشد. این محصول جانشین RTX 2080 بوده و از تاریخ 23 جولای 2019 به صورت رسمی و با قیمت 699 دلار روانه بازار خواهد شد.

به نظر می رسد که انویدیا سری جدید از کارت های گرافیت خود را به منظور پاسخ دادن به معرفی RX 5700  از سری رادئون شرکت AMD روانه بازار کرده است. به هر حال رقابت های شکل گرفته در میان اینتل و AMD و همچنین انویدیا و AMD در نهایت به سود کاربران خواهد بود.

ثبت نظر درباره «رونمایی انویدیا از سری کارت های RTX SUPER»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید