iOS 13 مشکل ارتباط چشمی در فیس تایم را حل خواهد کرد

iOS 13 مشکل ارتباط چشمی در فیس تایم را حل خواهد کرد

ارتباط چشمیه ساختگی برای بالا بردن صمیمیت !

سومین بتای توسعه دهندگان iOS13 شامل ویژگی جدیدی می باشد که باعث به نظر رسیدن نگاه مستقیم خیره ی شما به دوربین جلوییه گوشی هنگام تماس ویدیویی فیس تایم می شود حتی وقتی که به شخص مقابل در صفحه نمایش نگاه نمیکنید. این ویژگی، که توسط Mike Rundle در توییتر لو رفت، فقط به نظر بر روی دو گوشی iPhone Xs و  Xs max این نسخه از بتا کار می کنند، و می تواند از طریق تنظیمات فیس تایم روشن یا خاموش شود. به صورت معمول، تماس های ویدیویی تمایل به این دارند که  اینطور به نظر برسد که هر دو طرف مشارکت کننده در تماس ویدیویی به یکدیگر نگاه می کنند، از زمانی که به شخص در صفحه نمایششان  تا زمانی که به دوربین جلویی مستقیم نگاه می کنند.

به هر حال، ویژگیه جدید " اصلاح توجه فیس تایم"  به نظر از بعضی دستکاری های تصویر برای تصحیح استفاده می کند، که در نتیجه این ارتباط چشمیه ساختگی بین کاربران فیس تایم واقع گرایانه به نظر رسد.

اتفاقا، Rundle برای خودش این استدلال را در سال 2017 کرده بود که اپل یک روزی این کار را خواهد کرد، البته نه خیلی زود در توییتر، Dave Schukin توضیح داد تاثیری که  از طریق استفاده از  ARKit بدست می اید، که در نقشه ی صورت کاربر و بنابراین مشخص کردن موقعیت جشم ها استفاده می شود. استفاده  دست از یک جفت عینک، Schukin نشان داد که چگونه سخت افزار محیط چشم را  اندکی تاب می دهد تا تاثیر را بدست اورد. تاثیر مشابهی نیز تا به امروز در هنگام زدن عینک مشاهده می شود. دقیقا مشخص نیست که کدام دستگاه ها با این ویژگی کار می کنند، و ایا اینکه از تماس گروهی پشتیبانی می کند . ما همجنین کنجکاویم بدانیم که ایا چندنفر در تصویر باشند هم کار می کند ، برای ان زمان ها که کل گروه خانواده ی خود را دور دیوایس خود برای تماس فیس تایم از راه دور جمع می کنید. این ویژگی به صورت بتای عمومی هفته ی دیگر از راه می رسد.  

ثبت نظر درباره «iOS 13 مشکل ارتباط چشمی در فیس تایم را حل خواهد کرد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید