خندوانه و رامبد جوان از تلویزیون حذف نشده اند

خندوانه و رامبد جوان از تلویزیون حذف نشده اند
خندوانه و رامبد جوان از تلویزیون حذف نشده اند - Khandevaneh and Rambod Javan have not been removed from the TV خندوانه و رامبد جوان از تلویزیون حذف نشده اند - Khandevaneh and Rambod Javan have not been removed from the TV

به گزارش آسمونی:سیدعلی احمدی تهیه‌کننده برنامه «خندوانه» درباره برخی خبرهای منتشرشده در فضای مجازی درباره سرانجام ادامه تولید و پخش برنامه «خندوانه»، گفت: قرار ما با شبکه «نسیم» شروع فصل هفتم پس از ماه‌های محرم و صفر بوده و این قرار کماکان به قوت خود باقی است.

وی افزود: اراده‌ای برای حذف «خندوانه» در رسانه ملی وجود ندارد بنابراین از رسانه‌ها درخواست می‌کنم ضمن رعایت اخلاق حرفه‌ای به این خبر خلاف واقع دامن نزنند.

تهیه‌کننده «خندوانه» درباره نبود بازپخش این برنامه و «قاچ» در کنداکتور تابستانی شبکه «نسیم» هم اظهار کرد: پخش نشدن تکرارهای «خندوانه» و «قاچ» با هماهنگی بوده است و این درخواست در روزهای مابین همه فصل‌های «خندوانه» وجود داشته است.

احمدی در پایان تأکید کرد: اصولاً معتقدیم برای دوری از تکرار، با توقف بازپخش برنامه، باید به مخاطب فرصت استراحت و به گروه «خندوانه» فرصت بازیابی و نوآوری بدهیم.

ثبت نظر درباره «خندوانه و رامبد جوان از تلویزیون حذف نشده اند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید