رندر جدید یک پیکسل 4 گوگل افشا شد

رندر جدید یک پیکسل 4 گوگل افشا شد

گوگل ساعاتی پیش رندری جدید از پرچمدار سال 2019 خود منتشر کرد که حزئیات بیشتری از طراحی آن را نمایان می کند. این درحالی می باشد که در هفته های گذشته نیز این شرکت رندرها و تصاویر واقعی از پیکسل 4 را در اختیار رسانه ها قرار داده بود.

به گزارش آسمونی،تا به امروز می دانستیم که این گوشی هوشمند در سه رنگ مختلف تولید و روانه بازار خواهد شد. اما رندر جدید به وضوح نشان می دهد که دوربین اصلی پیکسل 4 درون یک قاب مربعی قرار گرفته است. به این ترتیب تا به این جای کار پیکسل و آیفون های جدید در قسمت قاب دوربین از طراحی مشترکی استفاده کرده اند.

رندر جدید تنها پنل پشتی و قسمت های کناری دستگاه را پوشش داده و هیچ اطلاعات جدیدی به ما منتقل نمی کند. همانطور که مشخص است، هدف از ارائه این رندر تایید طراحی قسمت دوربین پیکسل 4 می باشد. جالب است بدانید که قسمت دوربین دستگاه برجسته تر از پنل پشتی بوده و باعث ضخیم تر شدن آن گردیده است. براساس اطلاعاتی که در دست مان می باشد، ضخامت این دستگاه در اکثر بخش ها برابر با 8.2 میلی متر و در قسمت دوربین برابر با 9.3 میلی متر است.

تصویری دیگر از پیکسل 4

همانطور که بیان شد، پیکسل 4 در سه رنگ سفید، مشکی و سیز نعنایی طراحی شده است. در این رندر جدید نمونه های سفید و مشکی حضور دارد، اما خبری از نسخه نعنایی پرچمدار تازه گوگل نیست. از طرفی یکی از تفاوت های عمده نسل جدید پیکسل با هرآنچه که تا امروز از این گوشی هوشمند دیده بودیم، عدم استفاده از دکمه پاور رنگی می باشد. همچنین با توجه به اینکه در پنل پشتی نیز خبری از حضور سنسور تشخیص اثرانگشت نیست، پیش بینی می شود که گوگل نیز مانند دیگر شرکت اقدام به استفاده کردن از سنسور زیر نمایشگر گرفته است.

همچنین گفتنی است که گوگل پیکسل 4 دارای یک نسخه قدرتمندتر و بزرگ تر با پسوند XL نیز بوده و هر دو مشترکا از پردازنده اسنپ دراگون 855 شرکت کوالکام به منظور پردازش اطلاعات استفاده خواهند کرد. از طرفی نسخه پایه احتمالا دارای 6 گیگابایت حافظه رم و 128 گیگابایت حافظه ذخیره سازی فایل ها می باشد. بنابر از پیش بینی ها پیکسل های جدید به صورت پیش فرض به سیستم عامل اندروید Q مجهز گردیده و به دست علاقه مندان خواهد رسید.

ثبت نظر درباره «رندر جدید یک پیکسل 4 گوگل افشا شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید