دولت مجری انتخابات است و دخالتی در آن نمی کند

دولت مجری انتخابات است و دخالتی در آن نمی کند
دولت مجری انتخابات است و دخالتی در آن نمی کند - The government is the executer and does not interfere دولت مجری انتخابات است و دخالتی در آن نمی کند - The government is the executer and does not interfere

به گزارش آسمونی:حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سؤال که با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی برخی عنوان می‌کنند که دولت نیز وارد جهت‌گیری‌های سیاسی انتخاباتی می‌شود گفت: خیر؛‌ معتقد هستیم که برای ورود به بحث‌های انتخاباتی زود است و نباید فضای کشور را از اکنون انتخاباتی کنیم.

وی با بیان این مطلب که ورود زودهنگام به مقوله انتخابات آسیب‌هایی را به‌همراه خواهد داشت افزود:‌ تا انتخابات زمان زیادی باقی مانده و موضوعات مهمی در کشور مطرح است و نمایندگان قطعاً منافع کشور را درنظر خواهند داشت.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: دولت مجری انتخابات است و مجری کاملاً در انتخابات بی‌طرف خواهد بود و لذا بنای ورود به بحث‌های انتخاباتی ندارد. خود مردم هستند که باید خودشان انتخاب اصلح کنند و دولت تنها تمهیدات لازم برای برگزاری پرشور و باشکوه و رقابتی را فراهم می‌کند.

ثبت نظر درباره «دولت مجری انتخابات است و دخالتی در آن نمی کند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید