ترامپ برای رهبر کره شمالی نامه شخصی فرستاد

ترامپ برای رهبر کره شمالی نامه شخصی فرستاد
ترامپ برای رهبر کره شمالی نامه شخصی فرستاد - Trump sent a personal letter to the North Korean leader ترامپ برای رهبر کره شمالی نامه شخصی فرستاد - Trump sent a personal letter to the North Korean leader

به گزارش آسمونی:به نقل از یونهاپ، خبرگزاری رسمی کره شمالی امروز یکشنبه اعلام کرد کیم جونگ اون نامه‌ای شخصی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دریافت کرده که محتوای "عالی" و "جالب‌توجه" دارد.

بر اساس این گزارش، رهبر کره شمالی پس از خواندن نامه ترامپ با ابراز رضایت از این پیام آن را با محتوای عالی توصیف کرده است.

خبرگزاری کره شمالی اعلام نکرده نامه ترامپ کی و چگونه به دست کیم رسیده است.

به نظر می‌رسد نامه فوق پاسخ نامه‌ای باشد که رهبر کره شمالی اخیر و پیش از سالگرد اولین دیدار دوجانبه کیم-ترامپ که ژوئن 2018 در سنگاپور برگزار شد، ارسال کرده است.

ترامپ نامه کیم را "زیبا" و "بسیار گرم" توصیف کرده و به رغم عدم پیشرفت در روابط دو کشور پس از انجام دو دیدار چهره به چهره در کشورهای سنگاپور و ویتنام تاکید کرد مناسبات طرفین همچنان مستحکم است و آنچه اتفاق خواهد افتاد را بسیار مثبت خوانده بود.

نامه‌های شخصی میان سران واشنگتن و پیونگ یانگ در حالی رد و بدل می‌شود که رئیس جمهور آمریکا روز جمعه با اشاره به تهدید غیرمعمول و خارق العاده ناشی از تسلیحات هسته‌ای کره شمالی، تحریمهای کنونی علیه این کشور را به مدت یک سال  دیگر تمدید کرده است.

ثبت نظر درباره «ترامپ برای رهبر کره شمالی نامه شخصی فرستاد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید