آتش سوزی مزارع گندم و جو در دشت ورامین

آتش سوزی مزارع گندم و جو در دشت ورامین
آتش سوزی مزارع گندم و جو در دشت ورامین - The burning of wheat and barley fields in Varamin آتش سوزی مزارع گندم و جو در دشت ورامین - The burning of wheat and barley fields in Varamin

به گزارش آسمونی:محسن پارسا رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین دقایقی پیش در خصوص آتش‌سوزی مزارع گندم اظهار کرد: ظهر امروز طی تماسی که با سامانه 125 گرفته شد، گزارش آتش‌سوزی مزارع گندم در منطقه خیرآباد و گل‌تپه را اعلام کردند که بلافاصله نیروهای سازمان آتش‌نشانی و امدادی به محل اعزام شدند.

وی گفت: حجم آتش به‌قدری زیاد بود که نیروهای کمکی از ایستگاه‌های معین جهت مهار آتش در مزارع گندم در منطقه خیرآباد اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی ورامین بیان کرد: این مزارع گندم از یک سمت به خیرآباد و از سمت دیگر به گل‌تپه بود متأسفانه به خاطر وزش باد آتش در هر دو سمت زمین وجود دارد که کار نیروهای آتش‌نشانی را سخت کرده بود.

پارسا تأکید کرد: آتش در مزارع گندم در منطقه خیرآباد و گل‌تپه مهارشده و نیروهای آتش‌نشانی در حال ایمن‌سازی منطقه هستند.

وی در ادامه افزود: در هفته گذشته نیروهای آتش‌نشانی میانگین در روز 3 با جهت مهار آتش به مزارع کشاورزی اعزام شدند که با توجه به گزارشات ارائه‌شده 22 مأموریت برای مهار آتش در مزارع در هفته گذشته داشته‌ایم.

رئیس سازمان آتش‌نشانی ورامین در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی کشاورزان و شهروندان می‌خواهیم که از روشن کردن آتش در نزدیک مزارع گندم و جو خودداری کنند چراکه باعث آتش‌سوزی مزارع می‌شوند و این آتش‌سوزی به کشاورزان خسارت زیادی وارد می‌کند.

ثبت نظر درباره «آتش سوزی مزارع گندم و جو در دشت ورامین»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید