مشاغلی که بیمه تأمین اجتماعی شناسایی شوند

مشاغلی که بیمه تأمین اجتماعی شناسایی شوند
مشاغلی که بیمه تأمین اجتماعی شناسایی شوند - Identify jobs that do not have social insurance مشاغلی که بیمه تأمین اجتماعی شناسایی شوند - Identify jobs that do not have social insurance

به گزارش آسمونی :انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران در چهارمین جلسه شورای اشتغال استان تهران با حضور دستگاه‌های ذیربط برگزار شد، اظهار داشت: کشور ما در جنگ اقتصادی و تحریم قرار دارد و راه خروج از این بن‌بست اشتغال، تولید و حمایت از کالای ایرانی است و حداکثر استفاده از توان تولید کشور به سازمان صنعت معدن و تجارت استان ابلاغ شده است و هر گونه تلاشی صورت بگیرد که فضای کسب و کار را رونق ببخشد از آن حمایت می‌کنیم.

وی  گفت:‌صنعت آمایش سرزمینی برای توسعه هر شهرستان تهیه شده است که بر اساس آن پیش می‌رویم.

استاندار تهران افزود: در 44 هکتار اراضی کشاورزی استان کسب و کار کشاورزی باید رونق پیدا کند و مهارت آموزی انجام شود.

بندپی بیان داشت: باید مهارت آموزی برای فارغ‌التحصیلان بخش کشاورزی انجام شود و از اینکه چقدر تحصیلکرده در این حوزه داریم آمار بسیار دقیقی وجود ندارد.

وی گفت:‌ما باید تمام انرژی و توان‌مان را در حوزه اشتغال به کار بگیریم و شرایطی را مهیا کنیم که رونق تولید در استان داشته باشیم.

استاندار تهران بیان داشت: 4 میلیون و800 هزار دانشجو داریم  و نظام آموزشی ما خلاقیت، مهارت و  جرات به کار نیز ایجاد نکرده است. هر دانشجوی فارغ‌التحصیل پزشکی در حال حاضر قدرت کار دارد ولی در سایر رشته‌ها اینطور نیست.

بندپی افزود:‌دانشجوی کشاورز ما شاید هنوز مزارع را ندیده و شاید حتی نمی‌تواند آفت چیست.

وی افزود: بسیاری مشاغل در تهران وجود دارد که هنوز بیمه تامین اجتماعی ندارند و در آمار ما نیامده‌اند.

استاندار تهران گفت: اتباع غیرمجاز نیز در استان تهران شاغل هستند که این موضوع نیز باید مورد بررسی قرار بگیرد تا میزان اشتغال واقعی را به دست آوریم.

بندپی ادامه داد: صندوق کارآفرین امید اعلام کرده سقف تسهیلات را تا یک میلیارد تومان افزایش دهد و در هر روستا اقداماتی صورت می‌گیرد که تمامی افراد آن روستا شاغل شوند.

ثبت نظر درباره «مشاغلی که بیمه تأمین اجتماعی شناسایی شوند»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید