نکاتی در مورد پرده و نمونه هایی زیبا از آن

نکاتی در مورد پرده و نمونه هایی زیبا از آن

پرده از جایگاه مهمى در دكوراسیون  هر فضایى برخوردار است و بخش چشمگیرى از سطوح دیوارها را اشغال مى كند.

modern-curtain-design-4

  برخى پرده را لباس خانه مى دانند از این رو دانستن نكته هاى ظریف اما مهم درباره انتخاب پرده مى تواند شما را در تهیه پرده مناسب براى منزلتان یارى دهد.

Fashion Pictures Photos

در هر خانه پنجره هاى متعددى در ابعاد و به اشكال مختلفى وجود دارند كه هر یك باید با پرده اى متناسب با ویژگى هاى خاص خود پوشانده شوند.

هنگامى كه قصد دارید پرده اى براى یك پنجره انتخاب كنید باید مدلى را برگزینید كه هم به لحاظ زیبایى و هم از نظر كاربردى براى آن پنجره و دكوراسیون اطرافش مناسب باشد. مدل پنجره خود یكى از عوامل متعددى است كه در انتخاب پرده باید در نظر داشت.

Beautiful-Kids-Curtains7

بلندى یا كوتاهى، عریض بودن یا باریكى پنجره، نحوه باز و بسته شدن آن و چگونگى و محل قرار گرفتن آن در دیوار، برخى از اطلاعاتى هستند كه تصمیم گیرى ما درباره مدل پرده را تحت تأثیر قرار مى دهند. مدل انتخابى شما براى پرده باید امكان باز و بسته شدن راحت پنجره ها و درهاى شیشه اى را فراهم كند و مدل پرده نباید موجب ایجاد اشكال و مزاحمت در این امر شود.

Lana-Natural-Z0

مثلاً براى پنجره هایى كه رو به داخل باز مى شوند، باید چوب پرده اى بلندتر از عرض پنجره در نظر گرفت تا بتوان هنگام نیاز به باز كردن پنجره، پرده ها را كاملاً به دو طرف پنجره هدایت كرده و جمع كرد. به این ترتیب پنجره آزادانه باز و بسته می شود .

Beautiful-Draped-Flower-Blended-Materials-Thermal-Curtains-Two-Panels-C1332

Living-Room-Beautiful-Drapes

 beautiful-modern-curtains

 beautiful-living-room-curtains

  

 Beautiful-Curtains-also-white-cube-chair

ثبت نظر درباره «نکاتی در مورد پرده و نمونه هایی زیبا از آن»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید