پاسخ پلیس به ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با "میترا استاد"

پاسخ پلیس به ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با "میترا استاد"
پاسخ پلیس به ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با "میترا استاد" Mitra Ostad پاسخ پلیس به ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با "میترا استاد" Mitra Ostad  

به گزارش آسمونی:همزمان با اعلام خبر قتل میترا استاد، همسر دوم شهردار اسبق تهران خبری در فضای مجازی دست به دست شد که از قرار مصاحبه یکی از سایت‌های خبری با مقتول در روز قتل حکایت داشت، موضوعی که رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از ورود پلیس به این مساله خبر داده است.

سردار علیرضا لطفی در مورد ادعای مطرح شده از سوی خبرنگار یکی از سایت‌های خبری در مورد قرار مصاحبه با میترا استاد در روز قتلش و ارتباط آن با جنایت رخ داده گفت: صددرصد پلیس به این موضوع وارد خواهد شد و ما حتماً با هماهنگی مقام قضائی از آن سایت خبری بابت ادعایی که مطرح کرده است، سوال می‌پرسیم و این مساله را بررسی خواهیم کرد.

لطفی درباره اخبار ضدو نقیض و بعضاً کذبی که از سوی برخی از رسانه‌ها در مورد محمدعلی نجفی و میترا استاد مطرح می‌شود نیز به ایسنا گفت: شهروندان باید بدانند که اخبار صحیح در این مورد از سوی پلیس و دستگاه قضائی منتشر می‌شود بنابراین به اخبار بعضاً کذبی که به نقل از منابع آگاه طرح شده یا واقعیت ندارد، توجه نکنند. قطعاً اگر مواردی هم باشد که منجر به انتشار شایعات شود پلیس با آن برخورد خواهد کرد.

ثبت نظر درباره «پاسخ پلیس به ادعای یک سایت خبری در مورد مصاحبه با "میترا استاد"»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید