بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

ژوزف مورفی در 20 مه 1898 مصادف با 30 اردیبهشت 1277 در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد اگر می خواهید با ژوزف مورفی بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را بخوانید چرا که بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف را منتشر می کنیم.

بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

به گزارش آسمونی ژوزف مورفی تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسانها را متحول سازد.

مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت 28 سال به سخنرانی پرداخت، حدود 1300 الی 1500 نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال 1976 به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانیهایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد.

درگذشت ژوزف مورفی

ژوزف مورفی در (16 دسامبر 1981) مصادف با (25 آذر 1360) درگذشت.

ثبت نظر درباره «بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید