سگ نژاد یورکشایر تریر

سگ نژاد یورکشایر تریر

یورک شایر تریر از نژادهای سگ‌های تریر است.این سگ حیوانی سرزنده و دوست داشتنی است که از هوش بالایی برخوردار است. اگر به دنیای سگ ها علاقه دارید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که به معرفی سگ نژاد یورکشایر تریر و ویژگی های آن می پردازیم.

سگ نژاد یورکشایر تریر

به گزارش آسمونی سگ نژاد یورکشایر تریر سگ شکاری و نیرومندی می‌باشد . برای آپارتمان نشینهایی که می توانند در روز حداقل یک ساعت به نظافت سگ اختصاص دهند مناسب می‌باشد .

از نظر ویژگی‌های ظاهری، دارای موهای بلند ابریشمی می‌باشند که به رنگ آبی فولادی است و از نوک بینی تا انتهای دم سگ را می پوشاند. موها در قسمت سینه و سر و پاهای سگ به رنگ طلایی سیر دیده می‌شود. گوش این حیوان کوچک و به شکل V است که تیز بوده، با موهای خرمایی سیر پوشیده شده‌است. وزن این سگ‌ها تا حدود 3 کیلوگرم می‌رسد.

مشخصات فیزیکی سگ یورکشایر تریر

سگ یورکشایر تریر جزو سگ های کوچک و خانگی می باشد. یورکشایر به دلیل اینکه جزو مشخصات فیزیکی عالی و زیبایی دارد، جزو پرطرفدارترین نژادهای سگ در ایران و خارج کشور شده است. این سگ رتبه 9 را بین نژاد های مختلف سگ در آمریکا کسب کرده است. وزن : 4 - 7 کیلوگرم ارتفاع : 20 الی 23 سانتی متر

ثبت نظر درباره «سگ نژاد یورکشایر تریر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید