عرضه شکر 3400 تومانی در بازار

عرضه شکر 3400 تومانی در بازار

به گزارش آسمونی:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از عرضه شکر به قیمت کیلویی 3,400 تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره‌بار شهرداری در تهران خبر داد.

یدالله صادقی اظهار کرد: در شهر تهران علاوه بر فروشگاه زنجیره‌ای و میادین میوه و تره بار شهرداری، در روزهای آینده تعدادی واحد صنفی منتخب نیز به این واحدهای توزیع شکر اضافه خواهند شد.

وی افزود: برای توزیع شکر در شهرستان‌ها نیز نماینده هر شهرستان سهمیه شکر منطقه مورد نظر را دریافت می‌کند و این سهمیه در شبکه‌های توزیع آن شهرستان توزیع می‌شود. همچنین توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در شهرستان شعبه دارند، انجام می‌شود.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه شکر به صورت فله‌ای و به قیمت هر کیلو 3,400 تومان در بازار عرضه می‌شود، گفت: اگر این شکر به صورت بسته‌بندی توزیع شود، باید هر بسته 900 گرمی به قیمت 4,000 تومان و هر بسته 1000 گرمی به قیمت 4,200 تومان به فروش برسد.

وی در پایان خاطرنشان کرد که عرضه شکر با قیمت ترجیحی تا زمانی که سهمیه آن موجود باشد ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، قیمت شکر از اواخر سال گذشته سیر صعودی پیدا کرد و در روزهای اخیر حتی به قیمت کیلویی 10 هزار تومان در بازار به فروش رسید. در این روزها در برخی از سوپرمارکت‌ها و خرده‌فروشی‌ها هر بسته شکر 900 گرمی به قیمت 9,000 تومان عرضه می‌شود. این در حالی است که بر اساس آخرین مصوبه ستاد تنظیم بازار هر بسته شکر 900 گرمی باید به قیمت 4,000 تومان به دست مردم برسد.

البته مشاهدات میدانی خبرنگار ایسنا از فروشگاه‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که شکر در بسته‌بندی‌های 900 گرمی به نرخ مصوب 4,000 تومان عرضه می‌شود و گران‌فروشی در خرده‌فروشی‌ها رخ می‌دهد.

منبع: ایسنا

ثبت نظر درباره «عرضه شکر 3400 تومانی در بازار»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید