فریدون آسرایی خواننده تیتراژ «دعوت» شد

فریدون آسرایی خواننده تیتراژ «دعوت» شد

به گزارش آسمونی:تیتراژ شروع برنامه ویژه افطار شبکه اول را فریدون آسرایی با ترانه‌ای از حسین غیاثی خوانده و تنظیم‌کننده این اثر هم بهروز صفاریان است.

به نقل از روابط‌عمومی این برنامه، دعوت نام ویژه برنامه افطار امسال شبکه یک سیماست که قرار است با رویکرد پرداختن به موضوعات و مفاهیمی چون خانواده، امید و سبک زندگی‌های خوب، مخاطبان روزه‌دار را در ساعات پایانی روزه‌داری هر روزشان همراهی کند.

به گفته کشاورز تهیه‌کننده این برنامه، سری جدید دعوت با موضوعات و مفاهیمی چون خانواده، امید و بیان زندگی‌های خوب و آسان همراه است و در آن، هر شب روایتی امیدبخش و پندآموز از یک زندگی از استودیوی برنامه برای مخاطبان بازگو می‌شود.

کشاورز افزود: تیتراژ شروع این برنامه تلویزیونی را فریدون آسرایی با ترانه‌ای از حسین غیاثی خوانده و تنظیم‌کننده این اثر هم بهروز صفاریان است. همچنین برای تیتراژ پایان برنامه هم یک اتفاق ویژه تدارک دیده‌ایم که امشب در نخستین قسمت برنامه از آن رونمایی خواهد شد.

از دیگر اتفاقات جالب توجه در این برنامه، عدم حضور مجری در آن است. در این برنامه هر روز روایت‌هایی از زندگی‌های متفاوت افراد بیان می‌شود و به جای استفاده از مجری، حجت‌الاسلام محمد برمایی در مقام کارشناس در برنامه حضور دارد و با مهمانان به گفت‌وگو می‌نشیند.

دعوت تا پایان ماه مبارک رمضان، هر شب حوالی ساعت 19:20 روی آنتن می‌رود.

منبع: ایسنا

ثبت نظر درباره «فریدون آسرایی خواننده تیتراژ «دعوت» شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید