آهنگ های جديد فارسی را از کدام سايت دانلود کنيم؟

آهنگ های جديد فارسی را از کدام سايت دانلود کنيم؟

همانطور که ميدانيد سايت های بسياری در زمينه موزيک مشغول به فعاليت هستند که متاسفانه اين اواخر بسياری از آن ها فيلتر شده و از دسترس خارج شده اند. ما قصد داريم تا يکی از بهترين آن ها را براي دانلود آهنگ جديد به شما معرفي کنيم که سايتي کاملا قانونی و فعاليت آن مطابق قوانين جمهوری اسلامی ايران ميباشد.

پيشنهاد ما به شما جهت دانلود آهنگ هاي جديد خوانندگان ايرانی سايت ملووی | Melovy ميباشد, اما چرا؟ سايت ملووی با ارائه جديدترين های دنيای موسيقی و پخش و معرف تک آهنگ ها و آلبوم هاي خوانندگان روز ايران و اعلام تاريخ و زمان موزيک هایی که به زودی منتشر ميشوند نياز هاي کاربران خود را در زمينه موسيقی برطرف ميسازد. از دلايلی که سايت ملووی را ميتوان متمايز نسبت به بقيه سايت ها دانست, آرشيو کامل آهنگ های روز فارسی, امکان جست و جوی آهنگ و آلبوم دلخواه و بروز بودن دائم آن ميباشد. همچنين دسته بندی های متنوع آن از جمله اسامی خوانندگان بر اساس حروف الفبا باعث شده است تا کاربران بتوانند به راحتي به آهنگ های خواننده مورد علاقه خود دسترسي داشته و آن را با کيفيت های متفاوت و با لينک مستقيم دانلود کنند.

در اين سايت انواع آهنگ های فارسی با سبک های متفاوت به صورت رايگان قابل دانلود است و شما ميتوانيد براي دانلود آهنگ غمگين, دانلود آهنگ شاد , دانلود آهنگ عاشقانه  و ... از اين سايت ايرانی استفاده نمائيد. يکي ديگر از امکانات اين سايت پخش آنلاين موزيک ها ميباشد که شما ميتوانيد قبل از دانلود آهنگ به آن گوش داده و پس از پسنديدن اقدام به دانلود نماييد.

ارائه کد پخش آنلاين آهنگ ها براي سايت ها و وبلاگ هایی که ميخواهند آهنگ ها را در سايت خود قرار دهند نيز از امکاناتی است که ميتوان به آن اشاره نمود. نکته مهم ديگری که حائز اهميت بسيار است اين است که سايت ملووی با آرشيو کردن اطلاعات خود در سرور هاي ايراني باعث شده است که حجم مصرفي شما هنگام دانلود از ترافيک داخلی محسوب شود, اين بدان معنيست که شما هنگام دانلود از سايت, نصف مقدار بين المللی را از حجم اينترنت خود مصرف خواهيد کرد.

ثبت نظر درباره «آهنگ های جديد فارسی را از کدام سايت دانلود کنيم؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید