پاسخ رامبد جوان به حاشیه‌ های ایجاد شده در نمایشگاه کتاب

پاسخ رامبد جوان به حاشیه‌ های ایجاد شده در نمایشگاه کتاب

به گزارش آسمونی:رامبد جوان با انتشار ویدیویی درباره حواشی به وجود امده برایش در نمایشگاه کتاب پاسخ داد.

رامبد جوان با انتشار ویدیویی درباره حواشی به وجود امده برایش در نمایشگاه کتاب پاسخ داد. رامبد جوان مجری برنامه خندوانه در پی حواشی که روز گذشته برای او در نمایشگاه کتاب به وجود آمد در صفحه شخصی خود با انتقاد از خبر‌های نادرست برخی رسانه‌ها نوشت:

درک اینکه بعضی رسانه‌ها برای دیده شدن متوسل به هر موضوعی میشن کمی برام سخته، با این حال این ویدیو رو برای روشن شدن ذهن شما دوستان گذاشتم که بدونید اتفاقی که من توش نقشی نداشتم به شکل غیر منصفانه و دست کاری شده به نمایش دراومده. در عین حال یکم بعدتر در حدود دو ساعتی که توی نمایشگاه بودم شاید به خاطر آماده نبودن تیم انتظامات اونجا لحظاتی به مرحله‌ای رسیدیم که من مجبور شدم برای زنده موندن با پرخاش به دوستان اطراف و استفاده از حرکات رزمی، خودمو نجات بدم. کاش همه‌مون از رفتار‌های نادرست‌مون شرم کنیم و البته اصلاحشون کنیم، اگه یه جا هم دیدیم لازمه عذرخواهی کنیم. "

رامبد جوان که با انتشار کامل فیلم تقطیع شده در فضای مجازی به شایعات به وجود آمده پاسخ داد، درباره ماجرای دیدار با مردم از پشت توری گفت: دیروز به دعوت یکی از انتشارات حاضر در نمایشگاه کتاب به مصلی تهران رفتم. غرفه‌ای که در انجا بود دو جهت داشت که یکی با توری پوشانده شده بود. بعد از مدتی کوتاه به کمک من و دوستان این توری برداشته شد و من با همه حاضرین به خوش و بش پرداختم و در مدت دو ساعتی که آنجا بودم خیلی خوش گذشت.

گفتنی است روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن رامبد جوان از پشت توری با مردم حاضر در نمایشگاه کتاب ارتباط برقرار کرده بود.

منبع: پارس نیوز

ثبت نظر درباره «پاسخ رامبد جوان به حاشیه‌ های ایجاد شده در نمایشگاه کتاب»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید