لی

لیست قیمت چاپ برای چاپ ست اداری

  در صورتی که قصد چاپ ست اداری ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ ، چاپ پاکت، چاپ ست اداری فوری و ... را دارید به لیست قیمت چاپ نیازمندید. نحوه محاسبه انواع قیمت انواع چاپ را در این مطلب مطالعه نمایید. همچنین روش محاسبه قیمت چاپ را نیز به شما عزیزان آموزش می دهد. یکی از سفارشات محبوب و پر مصرف چاپخانه ها چاپ ست اداری می باشد چاپ اوراق اداری شامل : چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ A5 ، چاپ سربرگ A4 ، چاپ پاکت نامه ملخی ، چاپ پاکت A4 ، چاپ دفترچه  یا کاغذ یادداشت ، چاپ سربرگ و ...  می باشد که بسته به نوع شغل خود می توان هر کدام از گزینه ها را کم و زیاد کرد. کارت ویزیت مهم ترین عضو از خانواده ست اداری می باشد در حقیقت کارت ویزیت برگه کوچک است که وظیفه انتقال اطلاعات تماس کسب و کار شما را به مخاطب دارد تنوع  چاپ کارت ویزیت بسیار زیاد است که نسبت به شرایط نوع شغل و سلیقه افراد انتخاب می شود اما در بحث پاکت و سربرگ به سه بخش ست اداری کتان ، ست اداری تحریر و ست اداری گلاسه تقسیم می شود . هزینه های چاپ عمدتا عبارتند از:
 1. طراحی
 2. کاغذ
 3. لیتو گرافی
 4. زینک
 5. هزینه دور چاپ
 6. برش و صحافی
 7. هزینه حمل و نقل
 8. ورنی
 9. یو وی
 10. سلفون و ..
 محاسبه هزینه کاغذ: برای محاسبه قیمت کاغذ با روش زیر عمل نمایید: الف. اگر کاغذ شما تحریر باشد باید تعداد بند کاغذ مورد نیاز را محاسبه کرد: مثال1: تعداد بند کاغذ مورد نیاز برای یک کادر به اندازه 24 در 33 از جنس کاغذ تحریر 80 گرم به تیراژ 1000 عدد چقدر می شود: X=25cm , Y=16cm شما باید محاسبه کنید که از کدام کاغذ بازار استفاده نمایید از 90 در 60 یا 100 در 70 در اینجا فاکتورهای تعیین کننده عبارتند از: تیراژ کار تکرار در چاپ کمترین پرتی ا   لیست قیمت چاپ برای چاپ ست اداري در صورتی که قصد چاپ ست اداری ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ ، چاپ پاکت، چاپ ست اداری فوری و ... را دارید به لیست قیمت چاپ نیازمندید. نحوه محاسبه انواع قیمت انواع چاپ را در این مطلب مطالعه نمایید. همچنین روش محاسبه قیمت چاپ را نیز به شما عزیزان آموزش می دهد. یکی از سفارشات محبوب و پر مصرف چاپخانه ها چاپ ست اداری می باشد چاپ اوراق اداری شامل : چاپ کارت ویزیت ، چاپ سربرگ A5 ، چاپ سربرگ A4 ، چاپ پاکت نامه ملخی ، چاپ پاکت A4 ، چاپ دفترچه  یا کاغذ یادداشت ، چاپ سربرگ و ...  می باشد که بسته به نوع شغل خود می توان هر کدام از گزینه ها را کم و زیاد کرد. کارت ویزیت مهم ترین عضو از خانواده ست اداری می باشد در حقیقت کارت ویزیت برگه کوچک است که وظیفه انتقال اطلاعات تماس کسب و کار شما را به مخاطب دارد تنوع  چاپ کارت ویزیت بسیار زیاد است که نسبت به شرایط نوع شغل و سلیقه افراد انتخاب می شود اما در بحث پاکت و سربرگ به سه بخش ست اداری کتان ، ست اداری تحریر و ست اداری گلاسه تقسیم می شود . هزینه های چاپ عمدتا عبارتند از:
 1. طراحی
 2. کاغذ
 3. لیتو گرافی
 4. زینک
 5. هزینه دور چاپ
 6. برش و صحافی
 7. هزینه حمل و نقل
 8. ورنی
 9. یو وی
 10. سلفون و ..
 محاسبه هزینه کاغذ: برای محاسبه قیمت کاغذ با روش زیر عمل نمایید: الف. اگر کاغذ شما تحریر باشد باید تعداد بند کاغذ مورد نیاز را محاسبه کرد: مثال1: تعداد بند کاغذ مورد نیاز برای یک کادر به اندازه 24 در 33 از جنس کاغذ تحریر 80 گرم به تیراژ 1000 عدد چقدر می شود: X=25cm , Y=16cm شما باید محاسبه کنید که از کدام کاغذ بازار استفاده نمایید از 90 در 60 یا 100 در 70 در اینجا فاکتورهای تعیین کننده عبارتند از: تیراژ کار تکرار در چاپ کمترین پرتی اندازه کادر و...   همچنین قیمت چاپ به عواملی چون چاپ تک رنگ ، چاپ 2 رنگ ، چاپ 4 رنگ و یا چاپ به صورت عمومی و یا اختصاصی نیز ارتباط دارد. تعرفه  و قیمت چاپ ست اوراق اداری  و چاپ ست اداری افست چاپخانه قاصدک پرینت  نیز بر اساس : تعداد آیتم های ست اداری ، گرماژ کاغذ، 1 رو یا دو رو بودن ، تعداد رنگ ، خدمات چاپی مانند  لوگو برجسته ، نقره کوب و طلاکوب و سایر المان ها مشخص می گردد ، یکی از دلایل محبوبیت چاپ ست اداری یک نواختی در رنگ چاپ ، هزینه بسیار مقرون بصرفه در تیراژ می باشد.  

ثبت نظر درباره «لی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید