با دستگاه جوجه کشی میلیونر شوید !

با دستگاه جوجه کشی میلیونر شوید !

یکی از راه های کسب درآمد، پرورش پرندگان اهلی ، بومی و زینتی است . شما با پرورش پرندگان و فروش انواع فرآورده های آنان میتوانید به درآمد های میلیونی برسید !

گوشت پرندگانی همانند بلدرچین ، مرغ ، بوقلمون ، غاز و . . . یکی از مصارف روزمره مردم است از طرفی تخم پرندگانی هم چون شترمرغ، بلدرچین ، مرغ  منبعی سرشار از آهن و مواد مغزی است که مصرف روزانه بسیاری از مردم ایران است .در این مقاله قصد داریم شما را با جوجه کشی از پرندگان با استفاده از دستگاه جوجه کشی آشنا کنیم .

دستگاه جوجه کشی وسیله ای است که میتوان با آن جوجه آوری کرد ، دستگاه های جوجه کشی توسط دو گروه از افراد خریداری میشوند دسته اول فنی کاران حرفه ای که دارای دانش حرفه ای در این حوزه میباشند ودسته دوم افرادی که هیچگونه دانش فنی در رابطه با جوجه کشی دام و طیور ندارند . امروزه بعضی از دستگاه های جوجه کشی مدرن مجهز به سیستم انتخاب پرنده میباشند این فناوری سبب میشود که افرادی که حتی کوچکترین دانشی در رابطه با پرندگان و جوجه گیری از آنان را ندارند با آسانی یک کلیک بتوانند جوجه کشی با راندمان بالا را تجربه کنند . به علاوه اموزش های لازم در کنار محصول برای تک تک کاربران ارسال میشود ، پس به هیچ عنوان نگران طرز استفاده از دستگاه نباشید .

فروشگاه چیکن هچ (chicken-hatch.com) یکی از معتبر ترین و جامع ترین مراجع خرید دستگاه جوجه کشی است . در این فروشگاه انواع ماشین جوجه کشی ایرانی و خارجی در ابعاد و ظرفیت های مختلف موجود است . شما با مراجعه به این وبسایت و مطالعه مطالب آن میتوانید  مناسب ترین و بهترین انتخاب را داشته باشید . توصیه میکنیم قبل از خرید صفحات نقد و بررسی هر یک از تولیدکنندگان ماشین جوجه کشی را مطالعه کنید .

ماشین جوجه کشی به دو دسته : دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی تقسیم میشود.

عمده ترین تفاوت ماشین جوجه کشی صنعتی و خانگی ابعاد و ظرفیت آن است .ظرفیت دستگاه جوجه کشی خانگی از 10 تایی تا 80 تایی متغییر میباشد در حالی که ماشین جوجه کشی صنعتی از 80 تایی شرو شده و  تا 6000 تایی ادامه دارد . شما میتوانید با توجه به بودجه ، نوع پرنده مورد نظر ، میزان تجربه و دانش فنی  خود مناسب ترین گزینه را از بین 100 محصولی که در وب سایت چیکن هچ وجود دارد انتخاب کنید .

برای اطلاع از قیمت دستگاه جوجه کشی به صفحه لیست قیمت فروشگاه چیکن هچ مراجعه نمایید .

ثبت نظر درباره «با دستگاه جوجه کشی میلیونر شوید !»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید