بیوگرافی هیلی بالدوین ، مدل و همسر جاستین بیبر

بیوگرافی هیلی بالدوین ، مدل و همسر جاستین بیبر
هیلی بالدوین-hailey rhode bieber هیلی بالدوین-hailey rhode bieber بیوگرافی هیلی بالدوین بیوگرافی هیلی بالدوین

هِیلی بالدوین (Hailey Rhode Baldwin) (متولد 22 نوامبر 1996) یک مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی است. پدرش استفن بالدوین از بازیگران شناخته شده هالیوود است. از سال 2014 فعالیت خود را به عنوان مدل شروع کرد و در سپتامبر سال 2018 با جاستین بیبر خواننده مشهور کانادایی ازدواج کرد و در یک توییت رسمی نام خانوادگی اش را به بیبر تغییر داد.

شروع دوران حرفه ای هایلی بالدوین شروع دوران حرفه ای هایلی بالدوین

وی در سال 2005، در سن 9 سالگی، در کنار خانواده اش در مستند تلویزیونی Livin It حضور پیدا کرد. 4 سال بعد یعنی در سال 2009 او در یک قسمت از نمایش تلویزیونی Saturday Night Live در کنار عمویش Alec Baldwin دیده شد. وی همچنین در چند موزیک ویدیو نیز به ایفای نقش پرداخته است. اولین قرارداد خود به عنوان مدل را با آژانس فورد مدل نیویورک امضا کرد. او در ابتدا در مجلات مانند Tatler، LOVE، V و I-D ظاهر شد. اولین کمپین تجاری خود را برای نام تجاری لباس فرانسوی در اکتبر 2014 بالدوین راهپیمایی خود را برای Topshop و طراح مد روز فرانسه Sonia Rykiel راه رفت. در دسامبر 2014 او برای مجله LOVE Magazine مشغول به کار بود.

زندگی شخصی هایلی بالدوین زندگی شخصی هایلی بالدوین

اولین آرزوی شغلی بالدوین تبدیل شدن به یک رقصنده باله حرفه‌ای کلاسیک بود، اما آموزش او به علت آسیب پایش به پایان رسید.

در 23 نوامبر 2018 بالدوین تأیید کرد که با خواننده کانادایی جاستین بیبر ازدواج کرده‌است.

افتخارات هایلی بالدوین افتخارات هایلی بالدوین

هیلی بالدوین به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان در لیست جهانی BWC ثبت شده‌است.

فیلم های هیلی بالدوین فیلم های هیلی بالدوین 2005 Livin It: Unusual Suspects خودش فیلم مستند 2009 Saturday Night Live قسمت: "آلک بالدوین / برادران جوناس" 2015 Secrets of New York Fashion Week فیلم مستند 2017-اکنون Drop the Mic خودش 2018 جوایز ای هرت رادیو 2018 هیلی بالدوین و همسرش جاستین بیبر هیلی بالدوین و همسرش جاستین بیبر

ثبت نظر درباره «بیوگرافی هیلی بالدوین ، مدل و همسر جاستین بیبر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید