پاری سن ژرمن 1 - 3 منچستر یونایتد ؛ بوی منچستر فرگوسن به مشام می رسد

پاری سن ژرمن 1 - 3 منچستر یونایتد ؛ بوی منچستر فرگوسن به مشام می رسد
دیدار دو تیم پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد در بازی برگشت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به صعود منچستر یونایتد همراه شد . ورزشی آسمونی - Asemooni Sport به گزارش ورزشی آسمونی ، دیدار بازی برگزار شده بین دو تیم پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد که در پارک دو پرنس برگزار شد با پیروزی پر گل شاگردان سولسشر و صعود تیم این به اتمام رسید .
نیمه اول
تیم منچستر یونایتد در دقایق ابتدایی بازی کاملا در فاز هجومی بود و با پرس خود کار را برای تیم PSG سخت کرده بود . روی اشتباه کهرر در پاس به عقب ، لوکاکو با استفاده از سرعت و قدرت بدنی بالای خود توپ را بدست آورد و با از پیش روی برداشتن بوفون موفق شد دروازه PSG را باز کند . گل اول منچستر یونایتد - لوکاکو بعد از باز شدن دروازه تیم پاری سن ژرمن ، بازیکنان این تیم جلو کشیدند تا نتیجه را به تساوی بکشانند و با گلزنی کار را برای تیم یونایتد سخت تر کنند . روی چند موقعیت این تیم می توانست دروازه منچستر یونایتد را باز کند که با حضور پر رنگ مدافعین این تیم دروازه دخیا بسته ماند . در دقیقه 12 روی حرکت عالی امباپه و پاس در عرض این بازیکن و اشتباه داوید دخیا در جایگیری ، خوان برنات به توپ رسید و به راحتی دروازه تیم منچستر یونایتد را باز کرد تا بازی مطمئنا در وقت قانونی به اتمام برسد . بعد از به ثمر رسیدن گل ، تیم پاری سن ژرمن جلو کشید تا دروازه منچستر یونایتد را باز کند و به قائله کام بک این تیم در این بازی پایان دهد . گل اول پاری سن ژرمن - برنات بعد از چند دقیقه که توپ در اختیار تیم PSG بود ، تیم یونایتد جلو کشید و میتوانست روی اشتباه مدافع این تیم به گل برسد که ضربه رشفورد از کنار دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 30 مارکوس رشفورد با شوتی محکم از بیرون محوطه جریمه ، دروازه PSG را تهدید کرد که بوفون با واکنشی نصفه و نیمه توپ را دفع کرد که در ریباند روملو لوکاکو خود را به توپ رساند و دروازه را باز کرد تا امید به رختکن منچستر یونایتد باز گردد . گل دوم منچستر یونایتد - لوکاکو تیم یونایتد که در این بازی خوان ماتا ، پوگبا ، لینگارد ، سانچز و مارسیال را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشت با جوانان خود در این بازی به خوبی بازی را اداره کرد . علاوه بر این در طول جریان بازی با مصدومیت اریک بایی وضعیت تیم یونایتد بد تر هم شد . دیاگو دالوت ، مدافع 19 ساله تیم یونایتد به جای بایی به بازی آمد و موفق شد نمایش بسیار عالی داشته باشد .
نیمه دوم
در این نیمه تیم پاری سن ژرمن بیشتر حملات این بازی را ترتیب می دید ولی به نتیجه نمی رسید . تنها بازی که تیم PSG موفق شد دروازه یونایتد را باز کند داور آفساید دیماریا را اعلام کرد . روی حرکت امباپه و پاس عالی این بازیکن به دی ماریا ، این بازیکن موفق شد با ضربه ای دقیق دروازه دخیا را باز کند که داور مسابقه آفساید اعلام کرد . حضور یک پارچه و منسجم دفاع یونایتد و سنگربانی داوید دخیا مانع از باز شدن دروازه این تیم می شد و موقعیت های تیم پاری سن ژرمن روی اشتباهات بازیکنان این تیم و به خصوص کیلیان ام باپه از دست می رفت تا بای در نیمه دوم موقعیت خاصی در بر نداشته باشد . گل سوم منچستر یونایتد - رشفورد حضور بازیکنان جوانی در تیم یونایتد مانند گرین وود و چونگ ، باعث خودشیفتگی تیم پاری سن ژرمن شده بود و تیم یونایتد را ضعیف در نظر می گرفت تا اینکه اتفاقی که نباید برای PSG رخ میداد اتفاق افتاد . روی ضربه بی دقت دالوت ، توپ به دست کیمپمبه برخورد کرد و داور با استفاده از VAR نقطه پنالتی را در دومین دقیقه وقت های تلف شده نشان داد تا تیم PSG در آستانه حذف شدن قرار بگیرد . مارکوس رشفورد پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد تا تیم PSG بار دیگر طعم تلخ کام بک خوردن را بچشد و از دور رقابت ها کنار رود .   اختصاصی آسمونی

ثبت نظر درباره «پاری سن ژرمن 1 - 3 منچستر یونایتد ؛ بوی منچستر فرگوسن به مشام می رسد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید