290میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد

  • صفحه اصلی
  • اخبار سیاسی
  • 290میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد
290میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد

به گزارش آسمونی:مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: 290میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد.

رضا مسرور صبح امروز در جمع خبرنگاران در فرودگاه رشت اظهار داشت: 290 میلیارد تومان پروژه در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف و متنوع با حضور رئیس‌جمهور و اعضاء هیئت دولت در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی پروژه قطار گیلان را یکی از مهم‌ترین پروژه‌های این استان اعلام کرد و ابراز داشت: امروزه حجم بسیار بالایی از حمل‌ونقل ریلی و انتقال کالا و مسافر در دنیا به‌وسیله خطوط راه‌آهن انجام می‌شود.

مسرور با بیان اینکه حمل‌ونقل ریلی از سایر روش‌های ترانزیت کالا و انتقال مسافر ارزان‌تر است اضافه کرد:‌ ایجاد درآمد ارزی بسیار زیاد برای کشور و استان و تأثیر مستقیم آن بة‌روی اقتصاد از جمله مزیت‌های گسترش خطوط راه‌آهن است.

وی کسب ارزش افزوده بیشتر برای کشور و صاحبان کالاها را از جمله دیگر مزیت‌های گسترش راه‌آهن دانست و تصریح کرد: امیدواریم با اهتمام ویژه دولت فازهای دوم و سوم پروژه قطار قزوین به رشت هرچه زودتر به اتمام برسد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گسترش راه‌آهن به بندرانزلی و بندر کاسپین را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: مطمئناً با اجرای مراحله نهایی راه‌آهن گیلان و اتصال آن به آستارا کریدور شمال جنوب و کریدور جدید چین ــ ایران ــ قزاقستان تکمیل می‌شود.

منبع: تسنیم

ثبت نظر درباره «290میلیارد تومان پروژه با حضور رئیس‌جمهور در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری می‌رسد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید