رزرو غرفه استارتاپی در دومین نمایشگاه بین المللی کار (iranjobex)

رزرو غرفه استارتاپی در دومین نمایشگاه بین المللی کار (iranjobex)

درباره نمایشگاه بین المللی کار ایران

نمایشگاه بین المللی کار ایران جابکس تهران 98 دومین دوره،  اردیبهشت 98 برگزار می شود.
وب سایت ایران جابکس ارائه دهنده خدمات فروش غرفه به شرکت ها و سازمانهایی است که علاقمند به حضور در نمایشگاه های بین المللی کار ایران هستند. با برگزاری موفقیت آمیز اولین نمایشگاه بین المللی کار ایران در اردیبهشت ماه 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، مقرر گردیده است که دومین دوره این نمایشگاه در اردیبهشت ماه 98 در محل مذکور برگزار گردد. مرکز کار ایران کلیه امور اجرایی نظیر فروش غرفه، خدمات نمایشگاهی و... را به انجام می رساند.

نمایشگاه کار چگونه رویدادی است؟

• تعامل بین کارفرما و کارجو را فراهم می کند. • فرصتی برای شبکه سازی میان افراد و سازمان ها ایجاد می کند. • به کارجویان این امکان را می دهد تا با فرصت های جدید شغلی و کارفرمایان آشنا شوند. • از طریق یک شبکه سازی موثر این امکان را فراهم میکند تا کارفرمایان در عرصه های کاری مشابه با یکدیگر آشنا شوند و همچنین نیروی کاری متخصص خود را از بین بازدید کنندگان انتخاب کنند.  

بسته ویژه استارت آپ ها:

واگذاری یک کانتر برای چهار روز به قیمت 500 هزار تومان ارائه کارگاهی به مدت 3 دقیقه به صورت رایگان براگزاری پنل تخصصی به مدت 30 دقیقه به صورت رایگان

همچنین نقشه سالنهای مختلف در سایت  نمایشگاه ایرانجابکس مشاهده نمایید  :

www.iranjobex.com

برای رزرو غرفه به سایت فوق مراجعه نمایید

هزینه های رزرو غرفه نمایشگاه بین المللی کار براساس تعرفه های رسمی اعلام شده از سوی سازمان توسعه تجارت ایران و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران تعیین می شود.

همچنین میتوانید مبلغ رزرو غرفه را پس از تماس با دبیرخانه نمایشگاه و تعیین مبلغ دقیق، به حساب مرکز کار ایران واریز نمایید:

تلفن: 88651486  - 88642159 ايميل : info@iranjobex.com

نشانی دبیرخانه دائمی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ميدان ونک، شماره 2475، واحد 8

ثبت نظر درباره «رزرو غرفه استارتاپی در دومین نمایشگاه بین المللی کار (iranjobex)»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید