هدی بیوتی (هدی کتان) بلاگر معروف آرایشی

هدی بیوتی (هدی کتان) بلاگر معروف آرایشی
هدی کتان-huda kattan هدی کتان-huda kattan هدی کتان یک بلاگر و میکاپ آرتیست حوزه آرایش و زیبایی است . با آسمونی همراه باشید تا با او بیشتر آشنا شوید .

بیوگرافی هدی کتان ( هدی بیوتی ) : هدی کتان معروف به هدی بیوتی 2 اکتبر 1983 در شهر اوکلاهما متولد شد . هدی یک میکاپ آرتیست ، بلاگر حوزه آرایش و زیبایی و کارآفرین است . او بنیانگذار خط تولید لوازم آرایشی هدی بیوتی است . هدی دو خواهر به نام های مونا و آلیا و یک برادر به نام خلید دارد . والدین او هر دو اصلیتی عراقی دارند . کتان در دانشگاه میشیگان - دیربورن در رشته اقتصاد تحصیل کرده است . هدی کتان ، میکاپ آرتیست شناخته شده ای در خاورمیانه است . او یک وبسایت حوزه آرایشی به نام هدی بیوتی دارد که در آن به نقد محصولات ، ویدیوهای آموزشی و نکات مفید آرایشی و بهداشتی برای خانم ها می پردازد .

هدی کتان ازدواج کرده و دختری به نام نورا دارد . هدی برای اولین بار ، همسرش کریس گونسالو که اهل کشور پرتغال است را در دانشگاه میشیگان دیربورن که در آن تحصیل کرده بود ملاقات کرد . این زن و شوهر سال 2006 به دبی رفتند و فرزندشان در آنجا به دنیا آمد .

موفقیت هدی کتان در حوزه آرایشی : پدیده بلاگینگ و ولاگینگ زیبایی و محصولات آرایشی پدیده ای جهانی است به نحوی که تعداد بازدیدکنندگان ویدیوهای یوتیوبی مربوط به حوزه زیبایی از 4 میلیارد مورد در سال 2010 به 104 میلیارد مورد بازدید در سال 2017 رسید. هدی کتان یکی از نمونه های پیشگام نسل اینفلوونسرهای اینچنینی است. او نه تنها محصولات آرایشی به اصطلاح «کالت» و جدیدی را به دنیا عرضه کرد بلکه برای زنان فعال اقتصادی و زنان جوان منطقه نیز الهام بخش بوده است.

اولیویا فیلیپس، ویراستار مجله گراتزیا میدل ایست درباره او چنین می گوید: ” هدی کتان بهترین داستان موفقیت است. یک مادر شاغل سرسخت و بااستعداد دارای خانواده. او نماد روح کارآفرینی است که ما در خاورمیانه به آن افتخار می کنیم”. اینفلوونسرهای رسانه های اجتماعی مانند هدی کتان تاثیر تلنگری بر روی صنعت تولید و فروش محصولات آرایشی داشته اند و بر اساس گزارش های یورومانیتور در حوزه محصولات آرایشی و مراقبت های پوستی در امارات متحده عربی، این اینفلوونسرها نقش اصلی را در افزایش هزینه کردن در این حوزه داشته اند.

پرفروش ترین لوازم آرایش از برندهای هدی بیوتی :

مزه مصنوعی برند هدی بیوتی یکی از دلایل معروفیت برند هدی بیوتی ، مژه های مصنوعی این برند است . این مژه های مصنوعی در انواع مختلف با اندازه و طرح متفاوت تولید می شوند و برای هر فردی با هر فرم صورت و چشمی مناسب هستند .

رژ لب مایع هدی بیوتی فرمولاسیون به کار رفته در رژ لب های هدی بیوتی به نسبت رژ لب های سایر برندها ، سبک تر و بادوام تر است و طیف رنگی متنوعی دارد .

پالت سایه چشم رزگلد هدی بیوتی یکی دیگر از محصولات پرفروش برند هدی بیوتی ، پالت سایه چشم این برند است . این پالت سایه چشم ، ترکیبی است سایه های مات و براق و صدفی است که رنگ های فوق العاده چشم گیری دارد . هدی کتان و دخترش نورا هدی کتان و دخترش نورا هدی کتان و دو خواهرش هدی کتان و دو خواهرش

ثبت نظر درباره «هدی بیوتی (هدی کتان) بلاگر معروف آرایشی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید