بهترین قالیشویی در کرج

بهترین قالیشویی در کرج

بهترین قالیشویی های کرج

[asm_get_list_of_agahi acity="300058" acat="299960" ]

قالیشویی یکی از اصنافی است که با بیشترین حجم مراجعین و تقاضا از سوی مردم مواجه است، لذا پورتال آسمونی برای راحتی کار شما عزیزان، لیست قالیشویی های مجاز کرج را برای شما خوبان تهیه نموده است که در ادامه معرفی می شوند.

شستشوی فرش ها اگر طبق اصول اصلی خود انجام نشود، باعث خرابی و از بین رفت بافت فرش خواهد شد. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات و حوادث برای فرش خود شما نیاز به یک قالیشویی با تجربه و مورد اعتماد دارید.

آسمونی در ادامه این بخش معیارهای انتخاب یک قالیشویی خوب را بیان می کند، با ما همراه باشید

امروزه با افزایش خانوارها در سطح شهر نیاز به قالیشویی نیز هر روز بیشتر و بیشتر می شود و در این بین شرکتهایی راه اندازی می شوند تا خدمات شستشو انواع فرش، مبل، موکت و ... را ارائه می دهند. و دامنه انتخاب برای مشتریان هر روز وسیع تر می شود، اما انتخاب یک قالیشویی معتبر همیشه مهمترین گزینه برای یک خانواده است و ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا بتوانیم راهنمایی برای انتخاب بهترین قالیشویی در کرج را برای مشتریان عزیز ارائه دهیم .

معیارهای انتخاب یک قالیشویی

  1. مجاز بودن قالیشویی‌(اینکه قالیشویی زیر نظر اتحادیه قالیشویان شهر شما باشد)
  2. در دسترس بودن قالیشویی( اینکه شرکت قالیشویی در حومه شهر باشد)
  3. کیفیت خدمات مشتری ( شامل نوع برخورد با مشتری، کیفیت شستشو، زمان تحویل، عمل به تمام تعهدات خود)
  4. میزان رضایت مشتریان از آن شرکت (تحقیق و پرسش از دوستان و آشیانان)

برای گرفتن تاییدیه از اتحادیه با شماره اتحادیه محل سکونت خود تماس بگیرید و از کم و کیف قالیشویی مورد نظر خود سوال کنید، نرخ خدمات قالیشویی را از آنها سوال کنید، اتحادیه موظف به پاسخ دادن به پرسشهای شماست و اطلاعات کامل خود را از اتحادیه مورد نظر دریافت کنید. پس از اینکه اتحادیه به سوال های شما پاسخ داد و قالیشویی مورد نظر را انتخاب کردید بعد از آن با قالیشویی مد نظر خود تماس بگیرید و سوال های زیر را از آنها بپرسید:

  1. هزینه شستشوی فرش هر متر مربع چقدر می باشد؟ (وقتی قیمت را گرفتید با قیمت اتحادیه قالیشویی مقایسه کنید و ببینید که طبق مقررات قالیشویی عمل می کنند یا نه)
  2. تحویل فرش به چه صورت است و چند روز زمان می برد تا فرش شما تحویل داده شود؟
  3. آیا تضمینی برای تحویل سالم فرش به شما میدهند یا خیر؟
  4. از هزینه سرویس ها سوال کنید( به دلیل اینکه دوری کارخانه از حومه شهر باعث آن نشود که هزینه اضافه برای سرویس رفت و آمد بر عهده شما باشد.)

بهترین قالی شویی های کرج

و سوال هایی که خودتان در نظر دارید را بپرسید، آدرس صفحه اینترنتی یا وبسایت آن شرکت قالی شویی را بگیرید و با مشاهده سایت آنها بیشتر با آنها آشنا شوید تا بتوانید به آن قالیشویی اعتماد کنید.

حتما در مورد شرکت آن قالیشویی سوال کنید تا مطمئن شوید که قالیشویی به صورت یک شرکت کار می کند و فرشهای شما به دست دلالان قالیشویی نیوفتد.

و در انتها اگر شکایتی از هر قالیشویی داشتید پس از اینکه تحقیقات خود را راجب آن قالیشویی انجام دادید حتماً شکایت را به اتحادیه قالیشویی شهر خود ابلاغ کنید و پیگیری کنید، مطمئن باشید که قالیشویی مورد نظر با فشار های شما و اتحادیه قالیشویی وظیفه دارد تا رضایت شما را بدست آورد.

 

************************************

قالیشویی های کرج

قالیشویی های مناطق کرج قالیشویی های جهانشهر کرج قالیشویی های دولت آباد کرج قالیشویی های سرحدآباد کرج قالیشویی های شهرک بنفشه کرج قالیشویی های حصار کرج قالیشویی های کلاک و خلج آباد کرج قالیشویی های اسلام آباد کرج قالیشویی های برغان کرج قالیشویی های ساسانی کرج قالیشویی های مصباح کرج قالیشویی های حسن آباد کرج قالیشویی های مهرشهر کرج قالیشویی های کیانمهر کرج قالیشویی های کرج نو کرج قالیشویی های اخترآباد کرج قالیشویی های آق تپه کرج قالیشویی های حسین آباد کرج قالیشویی های عظیمیه کرج قالیشویی های گلشهر کرج قالیشویی های مهرویلا کرج قالیشویی های دهقان ویلا کرج قالیشویی های حیدرآباد کرج قالیشویی های حصارک پایین و بالا کرج قالیشویی های باغستان کرج قالیشویی های شاهین ویلا کرج قالیشویی های گوهردشت کرج قالیشویی های هشتگرد کرج قالیشویی های چهارباغ کرج قالیشویی های طالقان کرج قالیشویی های مشکین دشت کرج قالیشویی های گرمدره کرج قالیشویی های گلسار کرج قالیشویی های فردیس کرج قالیشویی های منظریه کرج قالیشویی های شهرک اوج کرج قالیشویی های نظرآباد کرج

ثبت نظر درباره «بهترین قالیشویی در کرج»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید