مدل الکتریکی وانت فورد F-150 تولید خواهد شد

مدل الکتریکی وانت فورد F-150 تولید خواهد شد
پس از انتشار اخبار مبنی بر تلاش تسلا و ریوین برای تولید و عرضه وانت برقی ، فورد نیز همین راه را پیش گرفت. به گزارش آسمونی ، در طی این سال ها استقبال خوبی از خودرو های الکتریکی صورت گرفته است و مردم بیش از پیش به استفاده از این خودرو ها علاقه نشان می دهند. اگر به روند پیشرفت شرکت هایی مانند تسلا نگاهی داشته باشیم به این نتیجه می رسیم که نمیتوان علاقه ی مردم به خرید وانت ها و خودرو های لوکس الکتریکی را نادیده گرفت. فورد که در سال های اخیر در تولید مدل تمام برقی وانت F-150 مردد بود بالاخره برنامه های خود را برای تولید و عرضه این مدل اعلام کرده است.   بیشتر بخوانید:

5 خودرو پرفروش بازار آمریکا در سال 2018

  جیم فرلی ( مدیر ارشد فورد ) در نمایشگاه دیترویت اعلام کرد:

هم‌اکنون 90 درصد از سرمایه‌ی ما به کامیون و وانت پیکاپ اختصاص داده شده است. ما سری F را داریم که بهترین و پرفروش‌ترین وانت در جهان و آمریکا به شمار می‌رود. سال گذشته بیش از یک میلیون دستگاه از این وانت فروخته شد. هدف اصلی سری F این است که هر مشتری باید یک وانت داشته باشد که ما، این مشتریان را به‌خوبی شناخته‌ایم. از F-150 گرفته تا F-750، همگی برای ما مهم هستند. ما قصد داریم سری F را برقی کنیم؛ مدل‌های برقی و هیبرید تولید خواهند شد.

آسمونی : جیم فرلی تولید مدل های تمام الکتریکی را برای حفظ ارزش وانت های سری F و بالا رفتن فروش این محصول در آینده امری ضروری می داند. سری F فورد بهترین و پرفروش‌ترین وانت در جهان و آمریکا به شمار می‌رود. خودرو آسمونی منبع: اختصاصی آسمونی

ثبت نظر درباره «مدل الکتریکی وانت فورد F-150 تولید خواهد شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید