عربستان 4 - 0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه

عربستان 4 - 0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه
بازی دو تیم عربستان و کره شمالی که از ساعت 19:30 دقیقه آغاز شده بود با پیروزی تیم عربستان به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم کره شمالی و عربستان که در چارچوب گروه E جام ملت های آسیا 2019 برگزار شد با برتری کشور عربستان به پایان رسید .
نیمه اول
بازی در نیمه اول با حملات تیم عربستان آغاز شد و این می توانست در دقیقه 13 مسابقه به گل اول دست یابد که ضربه فنی البیشی با اختلاف اندکی از کنار دروازه تیم کره شمالی به بیرون رفت. در ادامه ، حملات عربستانی ها بیشتر و بیشتر شد و این تیم می توانست در دقیقه 24 روی ارسال توپ به روی دروازه کره شمالی ، توسط موالد به گل برتری برسد که این بازیکن تنها یک قدم تا به ثمر رساندن گل برتری فاصله داشت . اولین گل بازی بالاخره در دقیقه 28 به ثمر رسید . حرکت تکنیکی سلطان بحبری با ضربه فنی و تماشایی این بازیکن از گوشه چپ محوطه جریمه همراه شد و دروازه تیم کره باز شد تا حساب کار 1 بر صفر به سود عربستان شود . در ادامه تیم کره کمی جلو کشید تا نتیجه را بار دیگر به تساوی برساند و در دقیقه 35 ارسال توپ از سمت راست بر روی دروازه عربستان با ضربه سر کوانگ سونگ به بیرون رفت تا تیم عربستان نفس راحتی بکشد . گل دوم عربستانی ها روی ضربه آزاد از سمت چپ محوطه جریمه توسط الفتیل به ثمر رسید . ضربه آزاد این بازیکن از میان بازیکنان درون محوطه جریمه عبور کرد و دروازه بان بخت برگشته تیم کره شمالی که دیدی نسبت به توپ نداشت ، باز شدن دروازه تیمش را نظاره گر بود . تیم کره شمالی که توان حمله بر روی دروازه عربستان را نداشت ، با اخراج بازیکن شماره 7 تیمش ، کوانگ سونگ ، بیش از پیش بی خطر تر شد و به لاک دفاعی فرو رفت .
 نیمه دوم
بازی در نیمه دوم نیز با برتری محسوس عربستان همراه بود و این تیم می توانست روی 2 - 3 موقعیت به گل های بیشتری دست یابد . گل سوم عربستانی ها در دقیقه 70 و روی پاس کات بک عبدالعزیز البیشی و ضربه فنی سالم الدوساری به گل سوم دست یافت تا خیال این تیم از بابت برد راحت باشد . تیم کره شمالی بعد از دریافت گل سوم کمی جلو کشید تا اختلاف را کم کند و می توانست در دقیقه 77 یکی از گل ها را جبران کند . ارسال توپ از سمت چپ بر روی دروازه تیم عربستان به پارک رسید و این بازیکن با یک ضربه سر شیرجه ای می رفت که دروازه عربستان را باز کند که واکنش عالی اویس مانع از باز شدن دروازه این تیم شد . گل چهارم در دقیقه 87 به ثمر رسید . اشتباه مدافعین تیم کره شمالی در دور کردن توپ ، باعث شد تا توپ به فهد مولد برسد و این بازیکن با دروازه بان تیم کره تک به تک شد و موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند . بازی در نهایت با نتیجه 4 بر صفر به نفع عربستانی ها به پایان رسید .  

ثبت نظر درباره «عربستان 4 - 0 کره شمالی ؛ برد مقتدرانه نماینده خاورمیانه»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید