عراق 3 - 2 ویتنام ؛ رستگاری در دقایق پایانی

عراق 3 - 2 ویتنام ؛ رستگاری در دقایق پایانی
بازی دو تیم عراق و ویتنام که از ساعت 17:00 آغاز شده بود با نتیجه 3 بر 2 به نفع عراق به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی باقی مانده گروه D رقابت های جام ملت های آسیا 2019 ، با برتری تیم عراق در برابر ویتنام به پایان رسید .
نیمه اول
تیم ویتنام در نیمه اول با برنامه بازی می کرد و موقعیت های بهتری نسبت به تیم عراق ایجاد می کرد و توانست در دقیقه 24 روی اشتباه مدافعین تیم عراق به گل برسد . روی فرار چانگ فونگ ، علی فائز برای دور کردن توپ وارد عمل شد که توپ بعد از برخورد به پای او وارد دروازه تیم خودی شد و تیم ویتنام یک بر صفر پیش افتاد . در ادامه تیم عراق جلو کشید تا گل خورده را جبران کند و در دقیقه 35 نیز موفق به این کار شد ! اشتباه مدافعین تیم ویتنام موجب شد تا توپ در اختیار مهند علی قرار گیرد و با پشت سر گذاشتن مدافعین تیم ویتنام با یک شوت زمینی دروازه این تیم را باز کند تا دوباره همه چیز برابر شود . تساوی دو تیم تنها 7 دقیقه دوام آورد و تیم ویتنام در دقیقه 42 برای بار دیگر به گل برتری دست یافت . ترانگ هوانگ با یک ضربه فنی می رفت که دروازه تیم عراق را باز کند که با واکنش نصفه و نیمه جلال حسن برگشت داده شد و توپ با برخورد به پای چانگ فونگ وارد دروازه تیم عراق شد . بازی در نیمه اول با نتیحه 2 بر 1 به نفع تیم ویتنام به پایان رسید .
نیمه دوم
در نیمه دوم تیم عراق برای جبران نتیجه به بازی آمد . تعویض های مربی تیم عراق ، آقای سرکو کاتانچ ، به داد این تیم رسید . حضور طارق همام در نیمه دوم جان تازه ای به تیم عراق داد و تنها 2 دقیقه بعد از ورود به زمین گل تساوی تیم عراق را به ثمر رساند . سانتر زیبای حسین علی به روی دروازه با ضربه سر مهند علی همراه شد که واکنش دروازه بان ویتنام را به همراه داشت . توپ برگشتی در نهایت بعد از چند رفت و برگشت به طارق همام رسید و این بازیکن با شوتی موفق شد دروازه تیم ویتنام را برای بار دوم باز کند . بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی برای تیم عراق ، دو تیم کمی عقب نشستند و اقدامی برای حمله نمی کردند . شانس در نهایت با تیم عراق یار بود و این تیم موفق شد در دقیقه آخر وقت قانونی بازی گل سوم را به ثمر برساند . ضربه ایستگاهی اعلام شده برای تیم عراق در پشت محوطه جریمه ویتنامی ها را علی عدنان به زیباترین شکل ممکن راهی دروازه این تیم کرد تا توپ در کنج دروازه تیم ویتنام جا خوش کند و این تیم موفق شود با نتیجه 3 بر 2 پیروز این میدان شود و کام بک خود را انجام دهد .  

ثبت نظر درباره «عراق 3 - 2 ویتنام ؛ رستگاری در دقایق پایانی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید