اسپیکر(هدیه تبلیغاتی)

اسپیکر(هدیه تبلیغاتی)

هديه تبليغاتي چيست؟

هديه تبليغاتي کالاهايي هستند که نام تجاري،لوگو و شعار يک مجموعه برروي آن قرار مي‌گيرد که مجموعه ها به منظور معرفي برند يا محصول خود از هداياي تبليغاتي استفاده مينمايند.

مي توان به نمونه هايي ازهداياي تبليغاتي از قبيل : سر رسيد ، تقويم روميزي، کيف ، جاکارتي و باد بزن ... اشاره کرد.

دراين بخش از آسموني به معرفی اسپیکر مي پردازيم که نمونه اي از هداياي تبليغاتي است.

  اسپیکر

اسپیکر ابزاری است که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش گوشی های موبایل و تبلت و سایر وسایل همراه، روز بروز برای کاربران دارای جذابیت و بیشتری می شود یکی از دلایل آن،عدم کیفیت مطلوب پخش صدای خارجی در این ابزارهاست و نیاز به امکان پخش صدا با کیفیت بالا و قدرت زیاد بیش از پیش احساس میگردد.

بهترین گزینه برای جبران این کاستی استفاده از اسپیکرهای پرتابل دارای تکنولوژی بلوتوث می باشد . اسپیکرهای جدید و قدرت که در ابعاد و طرح های مختلف با قیمت های متنوع گزینه ای قابل تامل جهت استفاده به عنوان هدایای تبلیغاتی خاص و جدید  را فراهم می آورد. انواع مدل های جدید اسپیکرفلش خور بوده و قابلیت اتصال مستقیم به فلش یو اس بی یا رم موبایل را دارا هستند وحتی به تنهایی قابلیت پخش موسیقی و یا رادیو را دارند.

برخی دیگر از انواع اسپیکرها مانند اسپیکر پاور بانک ها همزمان می توانند به عنوان پاوربانک یا شارژر موبایل ، چراغ قوه یا ساعت و نظایر آن مورد استفاده قرار گیرند و هدیه تبلیغاتی نفیس ، مفید و ارزشمندی را جهت تبلیغات و معرفی برند شما فراهم آورند.

ثبت نظر درباره «اسپیکر(هدیه تبلیغاتی)»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید