بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت

بعد از پخش چند قسمت از سریال بانوی عمارت و حضور چهره های جدید ، طرفداران این سریال تلویزیونی علاقه بیشتری به شناخت بازیگران آن نشان دادند. یکی از بازیگران نقش های اصلی سریال بانوی عمارت ، بازیگر نقش ارسلان میرزا است که برای اولین بار در تلویزیون و در یک سریال جلوی دوربین رفت. با آسمونی همراه باشید .

بیوگرافی حسام منظور : حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت است که یکی از چهره های فعال و شناخته شده تئاتر است. او متولد 18 آذر ماه سال 1359 در شهر تهران است . حسام منظور بازیگر و مدرس دانشگاه، تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس به اتمام رسانده است . او از مدرسین تئاتر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است. منظور بازیگری حرفه‌ای تاتر را از سال 1382 آغاز کرد و کاندیدای دریافت بهترین بازیگر مرد سال 1388 برای نمایش “مکبث” و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد سال 1395 برای نمایش “اودیسه” شده است. او برای اولین بار در فیلم سینمایی تلفن همراه آقای رئیس جمهور و ربوده شده جلوی دوربین رفت و بازی در سریال بانوی عمارت اولین تجربه تلویزیونی این هنرمند است .

موضوع سریال بانوی عمارت : داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند که در لایه های زیرین آن به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان نیز می پردازد و  در این بستر به مهمترین حادثه سیاسی آن زمان یعنی ترور ناصرالدین شاه توسط میرزا رضا کرمانی هم پرداخته می‌شود. این سریال در شهرهای تهران، کاشان و قزوین فیلمبرداری شده است . بانوی عمارت ، هر شب ساعت 20 و 45 دقیقه از شبکه سه سیما پخش می شود  و بازپخش آن یک بامداد ، 9:30 دقیقه صبح و 14 بعد از ظهر روز بعد است.

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزای قاجار است که شیفته دختری به نام فخرالزمان با بازی مریم مومن میشود و برای به دست آوردن او هرکاری انجام میدهد . این ازدواج دوم اوست که از همسر اولش فرزند هم دارد .

بیوگرافی میلاد میرزایی ، بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت

ثبت نظر درباره «بیوگرافی حسام منظور ، بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید