آشنایی با رجیسترار دایرکت آی

آشنایی با رجیسترار دایرکت آی

فناوری آسمونی  __  Asemooni Tech

به گزارش فناوری آسمونی ، رجيسترار يعنى شركت ثبت كننده دامين. برای این منظور شرکت های زیادی هستند که در زمینه ثبت دامین فعالیت می کنند. یکی از این شرکت ها، رجیسترار دایرکت آی است. آسمونی در این بخش در مورد رجیسترار دایرکت آی صحبت می کند.

آشنایی با رجیسترار دایرکت آی

تاسیس در سال 1998

بنیانگذاران: Bhavin Turakhia، Divyank Turakhia

Directi شامل یک گروه از شرکت های فن آوری است که در مالکیت، مدیریت یا سرمایه گذاری Bhavin Turakhia، Divyank Turakhia قرار دارد. گروه دارای واحدهای تجاری متعددی هستند که به طور مستقل توسط تیم مدیریت مربوطه اجرا می شوند.

Bhavin Turakhia

Bhavin Turakhia یک کارآفرین موفق در زمینه تکنولوژی است و همچنین موسس و مدیر عامل شرکت Directi است. وی بیش از 17 سال تجربه کار در زمینه های فن آوری و تکنولوژی دارد.

Divyank Turakhia

Divyank Turakhia یکی کارآفرین موفق در زمینه اینترنت و فضای مجازی است. او اولین کسب و کار اینترنتی خود را در سال 1996 آغاز کرد، یعنی زمانی که فقط 14 سال سن داشته است.

قسمت «درباره ما» سایت دایرکت آی directi.com :

ما اعتقاد نداریم که ایده های بزرگ محدود به اتاق های جلسه ای پر سر و صدا و یا انتخاب های فانتزی هستند. ایده های بزرگ متعلق به تیم هایی است که همکاری و ایده های ابتکاری را جشن می گیرند. ما به دنبال اندیشمندان پرشور و پرهیجان و پر از ایده هستیم که می توانند به ما در جهت آینده Directi کمک کنند.

آدرس سایت دایرکت آی :

www.directi.com

ثبت نظر درباره «آشنایی با رجیسترار دایرکت آی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید