فروشگاه قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران

فروشگاه قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران
برای خرید قطعات کامپیوتر و سخت افزار و لوازم جانبی باید به فروشگاه هایی که به طور تخصصی این فعالیت را انجام می دهند، مراجعه کرد. آسمونی در این بخش تعدادی از فروشگاه قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران را معرفی می کند.

فروشگاه قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران

پاساژ علاء الدین یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران بورس موبایل ،کامپیوتر و نوت بوک پاساژ علاءالدین واقع در تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری، معروفترین مرکز خرید و فروش گوشی تلفن همراه در تهران است. ساخت این مجتمع در سال 74 آغاز شد و این ساخت و ساز 4 سال به طول انجامید و واگذارى واحدهای آن از سال 78 تا 79 فاز به فاز انجام شد و 11 طبقه با حدود 1100 مغازه در سه فاز واگذار گردید. فروشگاههای این مجموعه در سه گروه كامپیوتر ، صوتى تصویرى و موبایل فعال هستند و روزانه حدود 30 هزار نفر به این پاساژ مراجعه می کنند. توجه : محل این پاساژ در محدوده طرح ترافیک است. تعداد واحدها:  1100 تعداد طبقات:   یازده طبقه در 3 فاز نشانی: تهران - خیابان جمهوری- تقاطع حافظ- پاساژ علاءالدین بازار موبایل ایران یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران بازار موبایل ایران در سال 1388 افتتاح گردید. این مجموعه در خیابان حافظ پایین تر از چهارراه جمهوری قرار دارد و دارای 9 طبقه پارکینگ و 5 طبقه تجاری میباشد. در مجموعه بازار موبایل ایران، علاوه بر برندهای جهانی تلفن همراه، گروه محصولات دیجیتال و از قبیل: دوربین های دیجیتال، نوت بوک، تمامی ادوات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر، ال سی دی، سینمای خانگی و دوربین های فیلمبرداری نیز عرضه میشود. از امکانات این مجموعه می توان به وجود پارکینگ اتومبیل، رستوران، کافی شاپ، فست فود، سوپر مارکت، نمازخانه، دسترسی کلیه طبقات توسط پله برقی و آسانسور و... اشاره نمود. از امتیازات برتر این مجموعه، تفکیک طبقات بر اساس نوع محصولات ارائه شده میباشد:
  • طبقه زیرین (1-): افراد حقیقی در صنعت فروش موبایل
  • طبقه همکف: برندهای صنعت موبایل
  • طبقه اول: فروشگاههای عرضه کامپیوتر، انواع دوربین و لوازم جانبی
  • طبقه دوم: فروشگاههای عرضه محصولات صوتی و تصویری و لوازم جانبی
  • طبقه سوم: رستوران و فروشگاه مولتی مدیا
توجه: محل این مجتمع در محدوده طرح ترافیک می باشد. تعداد واحدها: 120 تعداد طبقات:  پنج طبقه تجاری متراژ: 63000 وبسایت: www.mobile724.com تلفن:      6492 - 021 نشانی: تهران، خیابان حافظ - پایینتر از جمهوری- بازار موبایل ایران مرکز کامپیوتر ایران ( پاساژ ایران ) یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران بورس کامپیوتر و لپ تاپ مجتمع کامپیوتر ایران یکی از مراکز مهم فروش کامپیوتر و لپ تاپ در تهران محسوب میگردد. این مجتمع مشتمل بر 267 واحد تجاری در 4 طبقه میباشد و به پارکینگ اختصاصی، اینترنت بی سیم، سیستم اطفای حریق و ... مجهز است. توجه: این مجتمع در محدوده طرح ترافیک واقع شده است.. تعداد واحدها: 267 تعداد طبقات:  چهار طبقه تجاری نشانی: تهران، خیابان ولیعصر - بالاتر از تقاطع طالقانی- مرکز کامپیوتر ایران مرکز کامپیوتر پاساژ پایتخت یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران بورس کامپیوتر و موبایل مجتمع کامپیوتر پایتخت به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فعال در زمینه ICT و بزرگترین مرکز خرید لپ تاپ در ایران، در سال 1374 با زیربنایی برابر با 35000 متر مربع در تقاطع خیابان میرداماد-خیابان ولیعصر افتتاح گردید. این مجتمع تجاری در مجموع دارای 210 واحد تجاری و 97 واحد اداری میباشد. عمده فعالیت فروشگاه ها شامل مواردی همانند فروش نوت بوک، تجهیزات کامپیوتری، گوشی های تلفن همراه و تعمیرات آنها می باشد. توجه: این مجتمع روزهای جمعه تعطیل میباشد. تعداد واحدها: 210 تعداد طبقات: دو بلوک جمعا 26 طبقه متراژ:    35000 متر مربع تلفن:  88886972 نشانی اینترنتی : http://www.cccenter.ir نشانی: تهران، خیابان ولیعصر - ابتدای خیابان میرداماد - مجتمع پایتخت پاساژ بازار رضا یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران بورس کامپیوتر و لپ تاپ بازار کامپیوتر رضا واقع در چهارراه ولی عصر اولین مجتمع کامپیوتری ایران است که از سال 1369 فعالیت خود را در زمینه خدمات کامپیوتر و IT آغاز کرد.این مجتمع دارای 4 طبقه و 105 واحد تجاری (61 فروشگاه و 44 واحد اداری) می باشد.ساعت کار این مرکز همه روزه 9 صبح الی 20:30 شب است. در پاساژ رضا دو رستوران ایران نگ و سوپراستار فعالیت می کنند. همچنین این مرکز دارای 3 کافی شاپ است تعداد طبقات :  4 تعداد واحدها : 105واحد تلفن : 64018 نشانی: آدرس  بالاتر از چهارراه ولی عصر پاساژ بهار یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران بازار بورس کامپیوتر این مجتمع در ابتدای خیابان بهار جنوبی واقع شده است و بیشتر واحدهای تجاری آن به فعالیت در زمینه قطعات کامپیوتری مشغول هستند. در پاساژ بهار 5 رستوران قراردارد . تعداد طبقات :   10طبقه تجاری 3طبقه اداری تعداد واحدها :  800 متراژ : 2000 متر تلفن : 77616847 آدرس :خیابان بهار جنوبی پاساژ کامپیوتر ایرانیان یکی از فروشگاه های قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران مجتمع کامپیوتر ایرانیان واقع در میدان ولیعصر، یکی از مراکز تخصصی فروش قطعات رایانه و انفورماتیک در تهران است. این مرکز دارای 10 طبقه تجاری و 2 طبقه اداری است. از امکانات رفاهی این مجتمع می توان به داشتن پارکینگ اختصاصی، 3 رستوران، 4 کافی نت و نیز کافی شاپ اشاره نمود. ساعت کار مرکز کامپیوتر ایرانیان 8 صبح الی 10 شب بوده که در ایام تعطیل، این مرکز تعطیل است تعداد طبقات : 12طبقه تعداد واحدها : 121تجاری 181اداری آدرس : میدان ولیعصر

ثبت نظر درباره «فروشگاه قطعات کامپیوتر، فروش سخت افزار و لوازم جانبی در تهران»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید