آشنایی با رجیسترار وب ورکز

آشنایی با رجیسترار وب ورکز

با توجه به محدودیت های رسلو، این مرکز دامنه ها را به رجیسترار Web Werks منتقل خواهد کرد. برای آشنایی با رجیسترار وب ورکز این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید.

آشنایی با رجیسترار وب ورکز

شایان ذکر است Web Werks یکی از کمپانی های بزرگ هندی است که در سال 1996 تاسیس شده است و جزو دیتاسنترهای TIER IV می باشد. این کمپانی از سال 2003 رجیسترار رسمی ICANN  نیز می باشد و از پلتفرم قدرتمندی برای مدیریت دامنه ها برخوردار است.

نحوه دسترسی به کنترل پنل دامنه های ثبت شده در Web Werks

1) ابتدا به صفحه ورود به کنترل پنل دامنه وارد شوید.

2) آدرس ایمیل موجود در ناحیه کاربری خود را به همراه رمز عبور کنترل پنل دامنه به ترتیب در Username و Password وارد نمایید و بر روی Login کلیک کنید. در صورت صحیح بودن آدرس ایمیل و رمز عبور، وارد کنترل پنل دامنه های بین المللی خود خواهید شد.

در نظر داشته باشید در صورتی که برای اولین بار به پنل خود مراجعه می کنید و یا رمزعبور خود را فراموش کرده اید، بایستی به روش زیر اقدام نمایید:

- بر روی Click here از عبارت Click here to reset your Password در قسمت Forgot Password کلیک کنید.

- در صفحه جدید بایستی ایمیل آدرس خود را در بخش Username و تاریخ تولد خود را در بخش Birth Date وارد نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که تا به این لحظه اقدام به تغییر Birth Date خود نکرده اید، تاریخ تولد 01/01/1970 برای تمامی اکانت ها به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است.

- بر روی Submit کلیک کنید تا در صورت ورود اطلاعات صحیح (در صورتی که اطلاعات صحیح باشد، تصویر زیر را مشاهده می کنید)، ایمیلی با موضوع "Reset your Control Panel Password" برای شما ارسال شود. در صورتی که این ایمیل را در Inbox خود مشاهده نمی کنید، آن را در بخش های دیگر ایمیل اکانت خود مانند Bulk و یا Spam جستجو کنید.

- به ایمیل مذکور مراجعه فرمایید و بر روی دکمه Set New Password در ایمیل ارسالی کلیک فرمایید.

- در صفحه جدید با رعایت شرایط زیر اقدام به ورود رمز عبور در قسمت New Password و Confirm Password نمایید و بر روی Submit کلیک کنید:

* تعداد حروف رمزعبور بایستی بین 8 الی 32 کاراکتر باشد.

* رمز عبور بایستی شامل حداقل یک کاراکتر کوچک (مانند r)، یک کاراکتر بزرگ (مانند R)، یک عدد (مانند 3) و یک کاراکتر خاص (مانند & * % ^ #) باشد.

- در صورتی که مرحله تنظیم رمز جدید را به درستی انجام داده باشید پیغام Password Changed Successfully را دریافت خواهید کرد و به مرحله 2 از همین مقاله منتقل می شوید تا قادر به ورود به کنترل پنل دامنه خود با رمز عبور جدید خود باشید.

نکات قابل توجه:

- در نظر داشته باشید که ایمیل آدرس شما همان ایمیل آدرس ناحیه کاربریتان خواهد بود. در صورتی که با آن ایمیل آدرس قادر به ورود به پنل دامنه بین المللی خود نیستید، لطفا ما را از طریق ارسال تیکت به بخش فروش و مالی مطلع سازید.

- در صورتی که ایمیلِ حاویِ لینک تغییر Password کنترل پنل دامنه تا نیم ساعت پس از درخواست آن دریافت نشد، لطفا موضوع را از طریق ثبت درخواست پشتیبانی به واحد فروش و مالی اعلام فرمایید.

- در نظر داشته باشید که Link تغییر رمزعبور تا یک روز فعال خواهد بود، در غیر این صورت لازم است بار دیگر اقدام به درخواست لینک تغییر Password نمایید.

- مشاهده پیغام "Your Account is Blocked" به معنای ورود اشتباه Username یا Birth Date است. در نظر داشته باشید در صورت عدم تغییر تاریخ تولد خود در کنترل پنل دامنه، تاریخ 01/01/1970 به صورت پیش فرض برای تمامی اکانت ها در نظر گرفته شده است که بایستی این تاریخ را در محل مربوطه وارد نمایید.

- همواره می توانید مدیریت دامنه های خود را از طریق ناحیه کاربریتان انجام دهید.

ثبت نظر درباره «آشنایی با رجیسترار وب ورکز»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید