پاری سن ژرمن 2 - 0 مارسی ؛ در یک کلام ، توقف ناپذیر

پاری سن ژرمن 2 - 0 مارسی ؛ در یک کلام ، توقف ناپذیر
شب گذشته ( یکشنبه ) بازی دو تیم پاری سن ژرمن و مارسی در ورزشگاه ولودروم برگزار شد و تیم پاریسی موفق شد تیم مارسی را شکست دهد . به گزارش آسمونی ، تیم PSG موفق شد با دو گل امباپه و جولین درکسلر پیروز این مسابقه باشد و بیش از پیش حضورش در صدر جدول را حتمی کند .
نیمه اول
بازی در نیمه اول چیز خاصی برای ارائه نداشت . حملات ضعیف دو تیم ، بی برنامگی در حمله ، بی دقتی در شوت زنی از دلایل جذاب نبودن بازی در نیمه اول بود . مهم ترین موقعیت بازی در نیمه اول روی ارسال کرنر از سمت چپ بر روی دروازه پاری سن ژرمن بود که ضربه سر تاوین ، در اختیار آرئولا قرار گرفت و به گل تبدیل نشد . در سمت مقابل در دقیقه 1+45 ، روی همکاری بازیکنان پاری سن ژرمن می رفت که دروازه باز شود ولی استروثمن دروازه تیمش را نجات داد و توپ را از روی خط دروازه برگشت داد تا تیم پاری سن ژرمن نتواند در نیمه اول گلی به ثمر برساند .
نیمه دوم
در نیمه دوم و در همان ابتدا تیم پاری سن ژرمن می توانست به گل اول خود برسد ولی ضربه دی ماریا توسط مانداندا به کرنر فرستاده شد . در دقیقه 56 نیز حرکت فوق العاده زیبای نیمار در جایگذاری سه مدافع پیش رویش جواب داد وی میتوانست گل اول تیمش را به ثمر برساند ولی ضربه اش با فاصله اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 58 یک ضربه آزاد در جایی مناسب برای تیم مارسی بوجود آمد و پایت پشت توپ ایستاد و ضربه خوبی هم به توپ زد که واکنش آرئولا مانع از باز شدن دروازه تیمش شد . کیلیان امباپه در دقیقه 62 وارد زمین بازی شد و در دقیقه 65 اولین گل تیمش را به ثمر رساند ! روی یک ضدحمله با سرعت فراوان خود شروع به دویدن کرد و توانست مدافع پیش رویش را جاگذاشته و با یک ضربه محکم و زمینی توپ را از زیر پای راست مانداندا وارد دروازه تیم مارسی کند . تیم مارسی در دقیقه 85 به گل تساوی رسید ولی داور مسابقه خطای استروثمن را به روی مارکینیوش گرفت در حالی که استروثمن بدون هیچ گونه دخالتی موجب زمین خوردن مارکینیوش نشده بود ولی داور او را بدلیل اعتراض بیش از حد با کارت زرد جریمه کرد . گل دوم پاری سن ژرمن در دقیقه 95 زده شد . روی ضد حمله توسط بازیکنان PSG توپ به امباپه رسید و این بازیکن با یک پاس در عمق نیمار را پا به توپ کرد و نیمار اقدام به شوت زنی کرد ولی ضربه اش حین خروج از کنار دروازه با ضربه دراکسلر همراه شد تا گل دوم پاری سن ژرمن نیز به ثمر برسد و بازی با همین نتیجه به پایان رسید .  

ثبت نظر درباره «پاری سن ژرمن 2 - 0 مارسی ؛ در یک کلام ، توقف ناپذیر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید