آث میلان 3 - 2 سمپدوریا ؛ کام بک زیبای شاگردان گتوزو

آث میلان 3 - 2 سمپدوریا ؛ کام بک زیبای شاگردان گتوزو
بازی دو تیم آث میلان و سمپدوریا شب گذشته در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که تیم میلانی موفق به پیروزی شد . به گزارش آسمونی ، شب گذشته و از ساعت 20:30 دقیقه بازی دو تیم آث میلان و سمپدوریا در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد که در نهایت با کام بک بازیکنان آث میلان بازی با نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید .
نیمه اول
نیمه اول را تیم آث میلان بهتر آغاز کرد . حملات پیاپی این تیم اگر چه در دقایق ابتدایی ثمر بخش نبود ولی برتری نسبی این تیم را در برابر سمپدوریا ثابت می کرد . در دقیقه 17 روی فرار عالی و سانتر فوق العاده سوسو از سمت راست ، توپ به کوترونه رسید و این بازیکن با یک ضربه سر ساده توانست دروازه تیم سمپدوریا را باز کند تا نتیجه بازی 1 بر صفر شود . طولی نکشید تا تیم سمپدوریا به بازی برگردد . در دقیقه 21 بازی ارسال پاس کوالیارلا به ساپونارا رسید و این بازیکن نیز با سر توپ ، توپ را روی پای راستش آورد و با یک شوت روی پا توانست دروازه دوناروما را باز کند تا نتیجه کار مساوی شود . در دقیقه 31 سمپدوریا گل دوم را نیز به ثمر رساند . روی ارسال عالی از ریکاردو ساپونارا به روی دروازه ، کوالیارلا توانست با یک بغل پای ساده دروازه تیم آث میلان را برای بار دوم باز کند تا نتیجه 2 بر 1 به نفع تیم سمپدوریا شود . تیم آث میلان که اصلا دلش نمی خواست در سن سیرو مغلوب تیم سمپدوریا شود ، اقدام به حمله کرد . در دقیقه 34 بازی شوت گونزالو هیگواین از بیرون محوطه جریمه با واکنش عالی از آدرو به کرنر فرستاده شد . در دقیقه 36 گل تساوی این بار توسط بازیکنان آث میلان به ثمر رسید . یک دوی عالی هیگواین با کوترونه ، هیگواین را در موقعیت گل زنی قرار داد و این بازیکن با یک شوت دیدنی توپ را به تور دروازه سمپدوریا چسباند تا بازی بار دیگر به تساوی کشیده شود . بازی در نهایت در نیمه اول با نتیجه 2 بر 2 مساوی به پایان رسید .
نیمه دوم
در نیمه دوم تیم میلانی برای بردن بازی به میدان آمد . در دقیقه 47 بازی روی سانتر عالی لاگزارت به روی دروازه ، توپ به هیگواین رسید و این بازیکن نیز با یک والی زیبا می رفت که دروازه را باز کند ولی با واکنش عالی آدرو همراه شد و توپ به گل تبدیل نشد . گل سوم آث میلان در دقیقه 62 زده شد . سوسو که بازیکنی کاملا شوت زن است ، توپ را روی پای چپش آورده و از سمت راست محوطه جریمه اقدام به شوت زنی می کند و توپ به زیبایی وارد دروازه سمپدوریا قرار می گیرد تا حساب کار 3 بر 2 شود . در دقیقه 75 کوترونه گل چهارم را نیز به ثمر رساند ولی داور مسابقه بدلیل خطای این بازیکن روی مدافع پیش رو گل را مردود اعلام کرد و نپذیرفت . در دقیقه 86 این باز لاگزارت می توانست گل زنی کند . ارسال سوسو به داخل محوطه جریمه ، به لاگزارت رسید و لاگزارت نیز اقدام به شوت زنی کرد ولی ضربه اش به تیرک دروازه برخورد کرد تا سمپدوریا هنوز امید به بازگشت به این مسابقه را داشته باشد . در نهایت تیم سمپدوریا نتوانست کاری از پیش ببرد و بازی با همان نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید .

ثبت نظر درباره «آث میلان 3 - 2 سمپدوریا ؛ کام بک زیبای شاگردان گتوزو»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید