مالک باشگاه لسترسیتی در یک سانحه هوایی درگذشت

مالک باشگاه لسترسیتی در یک سانحه هوایی درگذشت
به گزارش آسمونی ، رئیس و مالک باشگاه لسترسیتی ، آقای ویچای سریواداناپرابا ، بعد از تماشای بازی تیمش در برابر وستهام یونایتد ، در یک سانحه هوایی در گذشت . سریواداناپرابا که طبق روال همیشه بعد از بازی تیمش با هلی کوپتر شخصی اش از چمن ورزشگاه کینگ پاور قصد خروج داشت ، بعد از خروج از ورزشگاه به دلیل نقص فنی در پارکینگ ورزشگاه سقوط کرد و بلافاصله این بالگرد آتش گرفت . بنا به گفته پلیس لسترشایر ، علاوه بر آقای سریواداناپرابا ، 4 فرد دیگر در هوا پیما حضور داشتند که همگی این 5 نفر ، درگذشتند . مالک باشگاه لسترسیتی ، آقای ویچای دقیقا همان فردیست که پس از خرید امتیاز باشگاه و به مالکیت رسیدن آن ، این تیم را در فصل 2015-2016 به قهرمانی لیگ برتر انگلیس رسید و از این حیث میان طرفداران تیم لسترسیتی بسیار پر طرفدار بوده است . باشگاه لسترسیتی در اعلامیه ای بیان کرد :

 با تاسف فراوان و قلبی اندوهگین تایید می کنیم که رئیس ما ، ویچای سریواداناپرابا ، در میان افرادی بود که در حادثه تراژیک سقوط هلیکوپتر شنبه شب جان خود را از دست داد . هیچ یک از پنج نفری که در این پرواز بودند ، زنده نماندند .

همه افرادی که در باشگاه ما کار می کنند، در کنار خانواده سریواداناپارابا و خانواده های افراد دیگری که در این پرواز حضور داشتد ، خواهند بود .

با رفتن ویچای، دنیا مرد فوق العاده ای را از دست داد . مردی مهربان ، سخاوتمند ، مردی که زندگی اش را وقف خانواده اش و آنهایی که با موفقیت رهبری می کرد، کرده بود . لسترسیتی تحت هدایت او تبدیل به یک خانواده شد . ما مانند یک خانواده ، برای درگذشت او سوگواری می کنیم و چشم اندازهای او برای این باشگاه که حالا میراث او محسوب می شود را دنبال خواهیم کرد .

دیدار سه شنبه شب تیم اول باشگاه مقابل ساوتهمپتون در جام اتحادیه و دیدار تیم جوانان مقابل فاینورد در اینترنشنال کاپ ، به دلیل این اتفاق به تعویق می افتد .

ثبت نظر درباره «مالک باشگاه لسترسیتی در یک سانحه هوایی درگذشت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید