شهادت یکی از کارکنان یگان امداد رشت/ قاتل دستگیر شد

شهادت یکی از کارکنان یگان امداد رشت/ قاتل دستگیر شد

به گزارش آسمونی:معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: ستوان یکم حسن پاینده یکی ازکارکنان یگان امداد رشت در راستای تأمین امنیت اخلاقی به شهادت رسید.

سرهنگ محمد رضا خیرخواه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: ستوان یکم حسن پاینده از کارکنان یگان امداد رشت در راستای تأمین امنیت اخلاقی به دست عده‌ای از اراذل و اوباش به شهادت رسید.

وی افزود: شب گذشته اکیپی از عوامل یگان امداد شهرستان رشت در حال گشت‌زنی و کنترل حوزه استحفاظی، متوجه عربده‌کشی و ایجاد مزاحمت تعدادی جوان برای دیگر شهروندان در یکی از بوستان‌ها می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت: این فرد در وضعیت عادی قرار نداشت و با فحاشی و ناسزاگویی، با کارکنان پلیس درگیر می‌شوند که متأسفانه در این جریان یکی از کارکنان متعهد و پرتلاش یگان امداد شهرستان رشت به نام ستوان یکم حسن پاینده به علت اصابت ضربات چاقو به شهادتمی‌رسد.

سرهنگ محمد رضا خیرخواه افزود: متهم به سرعت، محل جنایت را به مقصدی در خارج از استان ترک می‌کند که با اقدام مؤثر عوامل انتظامی و اجرای طرح‌های عملیاتی، قبل از خروج از استان در ایست و بازرسی شهرستان رودبار دستگیر و در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف می‌کند.

وی ایجاد نا امنی، مزاحمت برای شهروندان و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم را خط قرمز نیروی انتظامی اعلام و تصریح کرد: نیروی انتظامی تحت هیچ شرایطی در مقابله با مخلان نظم و امنیت کوتاه نخواهد آمد و با کسانی که به هر نحو، آسایش شهروندان را به مخاطره بیندازند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ثبت نظر درباره «شهادت یکی از کارکنان یگان امداد رشت/ قاتل دستگیر شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید