نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته

نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته

مجری نمایشگاه : شرکت دروازه تجارت فراسو

محل برگزاری نمایشگاه : تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 21 الی 24 آبان

معرفی نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته

نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته (MeatEx) از 21 الی 24 آبان در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

آسمونی : نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی محصولات پروتئینی و صنایع وابسته (MeatEx) تنها نمایشگاه بین المللی و تخصصی محصولات پروتئینی حلال و صنایع وابسته در جهان و تنها نمایشگاه گوشت و محصولات پروتئینی در خاورمیانه محسوب می شود. این رویداد محل تلاقی صنعت و محصولات بوده و کلیه زنجیره صنایع تولید، بسته بندی، توزیع و فروش انواع گوشت خام دام، طیور، آبزیان و محصولات فرآوری شده پروتئینی را در بر می گیرد.

نمایشگاه فرآورده های پروتئینی حلال و صنایع وابسته ایران به دو بخش اصلی صنعت و محصول تقسیم می شود. بخش صنعت، کلیه ماشین آلات، فن آوری و اتوماسیون مرتبط با تولید، فرآوری، بسته بندی، توزیع، انبارداری و فروش محصولات پروتئینی را شامل می گردد.

آسمونی : هدف اصلی این بخش نمایشگاه، تامین نیاز صنایع ذکر شده داخل کشور توسط تولیدکنندگان خارجی و ایرانی می باشد. حضور در این نمایشگاه فرصت ایده آلی در اختیار تولیدکنندگان این نوع محصولات جهت ورود و یا تثبیت حضور در این بازارها قرار می دهد.

ثبت نظر درباره «نمایشگاه بین المللی محصولات و فراورده های پروتئینی و صنایع وابسته»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید