اینتر میلان 1 - 0 آث میلان ؛ ایکاردی ناجی نراتزوری

اینتر میلان 1 - 0 آث میلان ؛ ایکاردی ناجی نراتزوری
بازی دو تیم میلانی کشور ایتالیا شب گذشته در ورزشگاه سن سیرو برگزار شد و بازی با گل دقایق پایانی ایکاری به نفع اینتر میلان به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم آث میلان و اینتر میلان شب گذشته از ساعت 22:00 شروع شد و در نهایت با برتری تیم اینتر میلان به پایان رسید .
نیمه اول
تیم اینتر میلان بازی را بهتر آغاز کرد و توپ و میدان را در اختیار داشتند . تیم آث میلان بیشتر بدنبال ضد حملات بود و بیشتر به دفاع کردن می پرداخت . تیم اینتر میلان روی اولین موقعیت جدی خود به گل رسید ولی مائورو ایکاردی به دلیل حضور در آفساید ، باعث شد تا داور مسابقه گل او را نپذیرد و بازی با همان نتیجه بدون گل ادامه یابد . در دقیقه 22 روی ارسال کرنر به روی دروازه دی فرای بازیکن تیم اینتر میلان با یک ضربه سر دروازه دوناروما را تهدید کرد که با واکنش عالی این دروازه بان دروازه این تیم بسته ماند . تیم اینتر میلان علی رغم تمامی موقعیت های خوبی که داشت هر چه زد به در بسته خورد ، در دقیقه 34 ضربه دی فرای به تیرک دروازه برخورد کرد و دروازه تیم آث میلان بسته ماند . تیم آث میلان بعد از مدت ها جلو کشید و توانست در دقیقه 42 روی اولین موقعیت جدی خودش دروازه اینتر میلان را باز کند ولی این گل هم به دلیل آفساید پذیرفته نشد تا بازی در نهایت با نتیجه صفر بر صفر در نیمه اول به پایان برسد .
نیمه دوم
نیمه دوم نیز با برتری تیم اینتر میلان همراه بود . در دقیقه 57 ضربه متئو پولیتانو از کنار دروازه تیم آث میلان به بیرون رفت . بازی رفته رفته از تب و تاب می افتاد و دو تیم سعی در حفظ موقعیت خود داشتند تا دروازه تیمشان به خطر نیافتد . در دقیقه 78 مائورو ایکاردی با یک ضربه اکروباتیک سعی در باز کردن دروازه داشت که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت . در نهایت در دقیقه 92 تک گل بازی به ثمر رسید . روی حرکت از سمت راست و سانتر وسینو بر روی دروازه ، بعد از خروج اشتباه دوناروما توپ به ایکاردی رسید و این بازیکن با ضربه سر دروازه را باز کرد تا تیم اسپالتی بار دیگر در دقایق پایانی به گل برسد و بتواند بازی را پیروزمندانه ترک کند .

ثبت نظر درباره «اینتر میلان 1 - 0 آث میلان ؛ ایکاردی ناجی نراتزوری»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید