نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب 11 مهر

نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب 11 مهر

نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی این نمایشگاه می پردازیم.

عنوان: نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب

مجری نمایشگاه : شرکت راهکار تجارت ، مدیریت کوشا

محل برگزاری نمایشگاه : تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 8 تا 11 مهر

معرفی نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

لذا به اطلاع كلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و كلیدی می رساند چهاردهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ 8 الی 11 مهر در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

آسمونی : در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویكردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی كردن شركت كنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.

با این امید كه برگزاری این رویداد بزرگ با مشاركت كلیه دست اندركاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعكاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.

ثبت نظر درباره «نمایشگاه بین المللی آب و تاسیسات آب و فاضلاب 11 مهر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید