بیوگرافی مجری باسابقه صداوسیما ؛ ژیلا امیرشاهی

بیوگرافی مجری باسابقه صداوسیما ؛ ژیلا امیرشاهی
ژیلا امیرشاهی یکی از مجریان با سابقه تلویزیون است که هم اکنون برخی از روزها، اجرای برنامه به خانه بر می گردریم را بر عهده دارد. این برنامه از شبکه تهران پخش می شود. آسمونی در این بخش بیوگرافی مجری باسابقه صداوسیما ژیلا امیرشاهی را شرح می دهد.

بیوگرافی مجری باسابقه صداوسیما ؛ ژیلا امیرشاهی

ژیلا امیرشاهی (متولد 23 اردیبهشت 1339 در قزوین) مجری تلویزیون و گوینده رادیو است.

زندگی‌نامه ژیلا امیرشاهی

ژیلا امیرشاهی متولد فصل بهار در تهران و فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد و بازرگانی در مقطع کارشناسی است. او بیشتر با اجرا در برنامه به خانه بر می‌گردیم شناخته شده‌است و در شبکه سلامت نیز به اجرا مشغول است.

ازدواج ژیلا امیرشاهی

ژیلا امیرشاهی با نقاش مشهور سید جمال الدین طبسی نژاد ازدواج کرده‌است و حاصل آن ازدواج 3 دختر می‌باشد.

ورود ژیلا امیرشاهی به صدا و سیما

امیرشاهی در ابتدا دبیر زبان انگلیسی در آموزش و پرورش بود اما به دلیل عدم رضایت از شغل خود و علاقه به گویندگی، وارد سازمان صدا و سیما شد. در سال 71 به صورت مقطعی در گروه سیاسی و دانش فعالیت کرده و از سال 73 وارد رادیو می‌شود که این آغاز کار حرفه ای اوست. برنامه جهان دانش اولین اجرای رادیویی اوست و پس از آن نیز در دو برنامه با موضوعات متفاوت به اجرا پرداخت که یکی برنامه ای ادبی به نام گل گشت و دیگری برنامه ای در حوزه دفاع مقدس به نام جلوه‌های پایداری بود او در سال 1376 در برنامه «صدا در سیما» شرکت کرد و در سال 1379، برنامه پربیننده و پرمخاطب «به خانه برمی گردیم» را در دست گرفت امیرشاهی چند سال به دلیل شغل همسرش از بینندگان برنامه «به خانه برمی گردیم» خداحافظی کرده و مدتی را در خارج از ایران زندگی کرد و پس از بازگشت به ایران دوباره مجری این برنامه شد و تا به الان نیز در آن حضور دارد، او می‌گوید: این برنامه برایم مثل بچه ای است که بزرگش کردم، خیلی دوستش دارم و روی آن تعصب دارم. از دیگر فعالیت‌های امیرشاهی، اجرای برنامه مادر، کودک، تندرستی در شبکه سلامت است.

ثبت نظر درباره «بیوگرافی مجری باسابقه صداوسیما ؛ ژیلا امیرشاهی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید