موج ورود خواننده های لس آنجلسی به ایران

موج ورود خواننده های لس آنجلسی به ایران

آسمونی : در طی سالهای اخیر خبرهای گوناگونی داشتیم از رفت و آمد خوانندگان لس آنجلسی به ایران. اولین خواننده‌ای که حضورش در ایران سر و صدای زیادی در رسانه‌ها به راه انداخت حبیب بود که سال 1388 به همراه خانواده به ایران مهاجرت کرد و به دنبال گرفتن مجوز آلبوم در ایران بود و مدت‌ها شایعاتی در مورد انتشار قریب الوقوع آلبومش و حتی اجرای کنسرت در ورزشگاه آزادی شنیده می‌شد که هیچکدام به واقعیت تبدیل نشد و بعد از چند سال در شهر رامسر استان مازندران بر اثر سکته قلبی درگذشت .

امیر ارژنگ کاظمی معروف به سامان هم که جزو خوانندگان ایرانی غربت نشین بوده، بعد از حبیب محبیان دومین خواننده ای است که طی سالهای اخیر به ایران مهاجرت کرد و حتی فعالیتش را از سر گرفت و بعد از ضبط چند آهنگ به دنبال مجوز انتشار آلبومش بود .

وزارت ارشاد هم بارها گفته است كسانی كه مسئله خاصی در گذشته نداشتند می‌توانند مانند هر شهروند ايرانی به وطن بازگردند. در این میان خوانندگان زیادی نیز درخواست بازگشت به وطن را دارند ولی جوابی دریافت نکرده اند و همچنان منتظرند تا راه ورود به کشور بدون هیچ مشکلی برایشان هموار گردد . " ماجرای حضور سامان به ایران را هم ببینید "

ثبت نظر درباره «موج ورود خواننده های لس آنجلسی به ایران»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید