ماجرای حضور سامان ، خواننده لس آنجلسی در ایران + عکس و بیوگرافی

ماجرای حضور سامان ، خواننده لس آنجلسی در ایران + عکس و بیوگرافی

سامان یکی از خوانندگان موسیقی پاپ است که صدای او بعد از مهاجرتش به آمریکا معروف شد . با آسمونی همراه باشید تا جدیدترین خبرهای او را در ادامه مطلع شوید .

بیوگرافی سامان : امیر ارژنگ کاظمی با نام هنری سامان خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ ایرانی است . او 3 تیر ماه 1346 در تبریز به دنیا آمد . 1برادر و 2خواهر دارد و پدر وی ارتشی بوده است . سامان 3 سال بعد از انقلاب به همراه خانواده اش به ترکیه مهاجرت نمود، وی در ترکیه شروع به خواندن به زبان ترکی کرد . صدای سامان به حدی دلنشین و جذاب بود که در سن 13 سالگی یک رستوران معروف در ترکیه به وی پیشنهاد آلبوم و قرارداد می‌نماید. سامان در ترکیه گروه موسیقی را برای خود تشکیل می‌دهد، بعد از آن به کانادا مهاجرت می‌کند و از خانواده خود جدا می‌شود . برحسب اتفاق با آقایی که صاحب کاباره ای در لس آنجلس می‌باشد آشنا می‌شود وی از صدای سامان خوشش می‌آید و سامان را به لس آنجلس آمریکا معرفی می‌کند، سامان از این طریق به آمریکا مهاجرت می‌کند و کار خوانندگی حرفه ای خود را آغاز می‌کند.

سامان در کنار سالار عقیلی در مراسم ختم ناصر ملک مطیعی

حضور سامان در ایران : سامان جزء خوانندگانی است که سالها به ایران بازگشته است ولی بخاطر عدم فعالیت های او در عموم، از نظرها دور مانده است . جدیدترین تصویر او حضور در مراسم خاکسپاری زنده یاد ناصر ملک مطیعی یکشنبه 6 خرداد ماه 1397 است که باعث جلب توجه عموم مردم شد . مصاحبه سامان در ایران : «من یک ایرانی وطن پرست هستم و دوست دارم در وطن خودم به فعالیت بپردازم. نه اهل کار سیاسی هستم نه مسائل دیگرحدود دو سال است در ایران زندگی می‌کنم و آلبوم جدیدم را نیز که شامل 16 تراک می‌باشد در ایران ضبط کرده‌ام و امیدوارم این آلبوم مورد تایید وزارت ارشاد اسلامی قرار بگیرد. سال‌ها فعالیت هنری‌ام را در خارج از ایران کمرنگ کردم به امید روزی که بتوانم در کشور خودم به اجرای برنامه بپردازم و امیدوارم مسئولین عزیز و محترم مجوز فعالیتم در ایران را صادر نمایند تا بتوانم با آثارم در خدمت مردم عزیزمان باشم.»

آلبوم های سامان : الهه عشق 1371 رهایی 1372 کوچه خاطره 1375 اگر تو 1378 سازش 1381 فراموشم نکن 1382 قسم 1384 پشیمون 1387 بازم کمه گفته می شود سامان 30 اسفند ماه 1391 در جزیره قشم کنسرتی را برگزار کرده است، در این برنامه وقتی حاضرین از سامان درخواست اجرای برخی از ترانه‌های قدیمی‌اش را داشتند با عذرخواهی از حاضرین خط مشی تعیین شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را برای این کنسرت یادآور شد، البته پس از آن هیچ مسئولی در مورد این برنامه اظهار نظری نکرد و مشخص نشد مجوز اجرای این کنسرت توسط چه نهاد یا شخصی صادر شده است.

نظرات 1


ثبت نظر درباره «ماجرای حضور سامان ، خواننده لس آنجلسی در ایران + عکس و بیوگرافی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید