شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی

شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی
شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی یکی از آن دسته مواد و مصالحی هستند که وجود آن ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه می تواند جذابیت زیادی را به وجود بیاورد، این شیشه ها جلوه و جلایی متفاوت دارند و حتی قابلیت این را دارند که به عنوان یک اثر هنری در خانه حضور پیدا کنند و چشم ها را به خود خیره کنند. در این بخش آسمونی در مورد شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی بیشتر صحبت می کنیم.  

شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی چیست؟

امروزه به طور معمول هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد و در دکوراسیون داخلی استفاده گردد به طور کلی جزء شیشه های دکوراتیو محسوب میشود. آسمونی : همچنین شیشه دکوراتیو بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است و به همین دلیل هم امروزه تنوع زیادی را در بخش شیشه های دکوراتیو میبینیم.

شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی در نمای داخلی و بیرونی

استفاده از شیشه در نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها و دکوراسیون داخلی در سالهای اخیر بسیار مورد توجه مردم و طراحان قرار گرفته است و به همین دلیل نیز امروزه شاهد تولید انواع شیشه های دکوراتیو با طرح ها و نوع های متفاوت و جذاب هستیم که طراح های مختلفی بسته به نوع و رنگ مختلف در قسمت های مختلف ساختمان ( داخلی ، و فضای بیرون ) مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین امروزه شاهد این هستیم که طراحی نقش بسیار مهمی را در زندگی انسان دارد و میتوان گفت که صنعت طراحی در این چندساله پیشرفت بسیار چشمگیری را داشته است. و امروزه میبینیم که طراحی در زمینه های مختلف باعث زیباتر جلوه دادن محصولات مورد استفاده و فضای اطراف میشود. همچنین کاربرد شیشه دکوراتیو نیز در دکوراسیون و طراحی داخلی و بیرونی ساختمان ها از جمله خانه ها ، ساختمان های اداری ، مدارس و … نیز می باشد و مورد استفاده قرار میگیرد.

انواع شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی

آسمونی : همچنین در اینجا شما میتوانید با برخی از انواع مختلف شیشه های دکوراتیو با جنس های متفاوت آشنا شوید :
  • شیشِه لمینیت رنگی
  • شیشِه چاپ دار یا اسپندرال Spandrel
  • شیشه رنگی Lacobel و Matelac
  • شیشه مات یا Matelux
  • شیشِه سند بلاست Sandblast
  • شیشه فوتولمینیت
  • شیشه طرح شکسته

ثبت نظر درباره «شیشه های دکوراتیو تزئینی و رنگی ساختمانی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید