انواع تاتو
انواع تاتو انواع تاتو   یکی از روش های زیباسازی صورت و پوست، تاتو است که انواع و سبک ها و تکنیک های مختلفی دارد. آسمونی در این بخش به معرفی انواع تاتو می پردازد.

انواع تاتو

تاتو انواع مختلف و كاربردهاي متنوعي دارد. مي توان از يك منظر تاتو را تنها روشي براي تزيين، نشان دادن وابستگي شخص به گروه يا عقيده اي خاص، تنوع طلبي، آرايش دائمي و... دانست؛ اما از منظري ديگر مي توان تاتو (تتو) را راهي براي پوشاندن و از بين بردن نقايص مختلف مانند نقايص مادرزادي يا اكتسابي دانست. اگر چه در ايران تاتو كردن، حتي از نگاه يك روش درماني باز هم توسط پزشكان انجام نشده و يا بسيار به ندرت انجام مي شود، اما نمي توان منكر فوايد درماني تاتو براي افراد نيازمند شد."

تاتو لب

تاتوي لب روشي براي رفع نقص افرادي است كه به دلايل مادرزادي يا اكتسابي "خط لب" خويش را از دست داده اند. به طور مثال در افراد "لب شكري" پس از درمان، مي توان از تاتو براي ترميم "خط لب" بهره برد.

تاتو ابرو

تاتوي ابرو نيز كاربردي درماني براي افرادي كه به دلايل مختلف ابروي خويش را از دست داده اند يا دچار نقص مادرزادي هستند، محسوب مي شود و از بارزترين نمونه آن بيماراني هستند كه بر اثر"شيمي درماني" ابروي خود را از دست دادند.

تاتو چشم

تاتوي چشم براي رفع نقص هايي چون افتادگي چشم، افتادگي پلك ، آسيب و جراحت و ... به كار مي رود.   همچنین اگر قصد تاتو بدن را دارید مطلب زیر مفید است : مراکز تتو تهران

ثبت نظر درباره «انواع تاتو»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید