استخر های بی نهایت باورنکردنی

استخر های بی نهایت باورنکردنی

 

مطمئن هستیم که عنوان رو اشتباه خوندید. در این مطلب استخرهایی را به شما معرفی میکنم که اسم اونها به دلیل نوع طراحی بی نهایت خوانده می شوند. پس منظور عنوان “استخر بی نهایت” که بسیار باورنکردنی هستند، است.

طراحی این استخر ها به گونه ای است که بنظر میرسد هیچ لبه ای ندارد و به بی نهایت کشیده شده است. این طرح ابتدا در فرانسه طراحی و اجرا شد اما امروزه در بسیاری از مکان های لوکس و پر زرق و برق مانند هتل ها و محل های توریستی مورد استفاده قرار گرفته. خیره کننده ترین آنها بر روی صخره، در دامنه کوه یا تا رسیدن به دریا کشیده شده، طراحی شده است.

 

مطمئن هستیم که عنوان رو اشتباه خوندید. در این مطلب استخرهایی را به شما معرفی میکنم که اسم اونها به دلیل نوع طراحی بی نهایت خوانده می شوند. پس منظور عنوان "استخر بی نهایت” که بسیار باورنکردنی هستند، است. طراحی این استخر ها به گونه ای است که بنظر میرسد هیچ لبه ای ندارد و به بی نهایت کشیده شده است. این طرح ابتدا در فرانسه طراحی و اجرا شد اما امروزه در بسیاری از مکان های لوکس و پر زرق و برق مانند هتل ها و محل های توریستی مورد استفاده قرار گرفته. خیره کننده ترین آنها بر روی صخره، در دامنه کوه یا تا رسیدن به دریا کشیده شده، طراحی شده است.

 

استخر بی نهایت باورنکردنی در بالی

  

استخر بی نهایت با بک گراند اقیانوس هند

  

استخر بهشت در مالدیو  

 

جنوب کالیفرنیا در غروب 

  

استخر بی نهایتِ عاشقانه در مجموعه ای در اسپانیا 

 

تصویر wide استخر بینهایت HDR 

  

آبگرم کوه جید، سنت لوسیا 

  

آبگرم موریس – استخر بی نهایت در شب 

 

نظرات 13


ثبت نظر درباره «استخر های بی نهایت باورنکردنی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید