نمايشگاه بين المللی آسانسور ، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهيزات جانبی

نمايشگاه بين المللی آسانسور ، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهيزات جانبی
نمایشگاه بین المللی آسانسور ، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی یکی از نمایشگاه هایی است که هر ساله با حضور شرکت های زیادی برگزار می شود. اگر می خواهید در مورد این نمایشگاه بیشتر بدانید این بخش آسمونی را تا پایان دنبال نمایید چرا که به معرفی نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی می پردازیم. عنوان نمایشگاه: بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی مجری نمایشگاه: بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی: شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران محل برگزاری: نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی: تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران زمان برگزاری: نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی: 28-31 تیر معرفی نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی آسمونی : امروزه تحولات و پیشرفت‌های صنعتی رشد شتابنده‌ای را در چرخه تولید و تكنولوژی‌های ساخت ایجاد نموده است به نحوی که استفاده از تكنیک ها، ابزارها و ماشین‌آلات و همچنین بهره‌گیری از وسایل حمل و انتقال، بهره‌وری نیروی كار و استفاده موثرتر از زمان را در پروسه تولید در پی داشته است. از جمله این ابزارها، ماشین‌آلات نقاله و بالابرها می‌باشد. این تجهیزات در صنعت كنونی حجم بالایی از جابجایی مواد اولیه،كالا، تجهیزات، قطعات یدكی، ضایعات و پسماند و... را انجام می‌دهند كه در كاهش هزینه‌های تولید بسیار موثر بوده است. از طرفی روند روز افزون ساخت و ساز واحدهای مسكونی، تجاری و صنعتی و نیاز جمعیت كشور به مسكن و خدمات مرتبط با آن موجب گردیده تا تولیدات خدماتی و رفاهی مرتبط با صنعت ساختمان طی سال‌های اخیر حضور فعال‌تری در عرصه اقتصاد داشته باشند. صنعت آسانسور و بالابرها بدلیل نیاز جامعه، سیاست‌های دولت در انبوه‌سازی و همچنین افزایش سطح خدمات در كاربری‌های مختلف مسكونی و تجاری به یكی از صنایع پر مخاطب تبدیل و طی سال‌های اخیر رشد قابل توجهی در عرصه تولید انواع آسانسور و بالابرها و همچنین انتقال تكنولوژی و پویایی این صنایع در كشور ایجاد گردیده است. اهداف برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، صنایع و تجهیزات وابسته :
  • معرفی نوآوری و خلاقیت‌ها، ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل كشور در زمینه تولید، بازرگانی و خدمات صنعت آسانسور،  پله برقی،  نوار نقاله‌ها و بالابرها- رسیدن به استانداردهای جهانی ..
  • شناسایی و معرفی مشكلات، موانع و نقاط ضعف در این صنعت و تلاش در جهت جلب حمایت سازمان‌های دولتی و  خصوصی ذیربط و دست اندركاران صنعت مذكور با برگزاری این نمایشگاه.
  • ایجادِ بستر مناسب به منظور ترغیب افراد یا واحدهای سرمایه گذار جهت سرمایه گذاری و بهره گیری مناسب از ظرفیتهای موجود و ایجاد زمینه‌های اشتغال زایی و كارآفرینی در صنایع .
  • ایجاد زمینه رقابت سالم میان تولید كنندگان داخلی در جهت ارتقاء سطح كیفیت محصولات
  • ایجادِ ارتباط مستقیم بین تولیدكنندگان و مصرف‌كنندگان به منظور آشنایی بهتر با نیازهای بازار مصرف.
  • ایجاد زمینه برای جهش صادرات به سایر كشورها بالاخص كشورهای همسایه و بازار هدف.
  • ایجاد بستر لازم جهت معرفی محصولات با كیفیت و استانداردهای مطلوب.
  • تعامل بخش خصوصی با تشكل‌های فعال این صنعت
  • تبادل فكر، فناوری و محصول میان شركت‌كنندگان داخلی و خارجی نمایشگاه و ایجاد ارتباط تجاری میان آنها.
  • توجه به توان ساخت داخل و تشویق و ترغیب بومی سازی قطعات و مجموعه‌های آسانسور، پله برقی، نوار نقاله‌ها و بالابرها در كشور.

ثبت نظر درباره «نمايشگاه بين المللی آسانسور ، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهيزات جانبی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید